Paplón pre alergika

Ida0

A naco ma alergiu tvoja mamina?? Podla toho by som vyberala ten spravny paplon pre nu. A hlavne aby bol lahky a antialergicky to bude asi pre nu podstatne.

Milo210

Moja mamina trpi alergiou a kupila si nejaky lacny paplon ale vobec jej nepomaha a alergia sa jej este zhorsila a tak som si povedal ze jej kupim kvalitnejsi len by som potreboval rady od vas, ktory je dobry a naco si mam davat poroz pri vybere toho spravneho? Dakujem

broskynka

prepac,zase som tu isty cas nebola a som nejako pozabudla ze ti mam napisat, moja hlava derava :-) Ano uz mi prisiel, uz ho naplno vyuzivam, spi sa mi pod tym paplon fakt dobre, dakujem ti za vsetky informacie a rady ;-)

broskynka

Nebola som leniva a vcera som si uz objednala tento paplon www.holeyquilt.com, len som nato potrebovala trosku viacej casu, lebo mam teraz momentalne toho vela aj ked vsetci vravia ze v januari nebyva vela roboty, no mne sa nezda..Uz nech mam ten paplon doma :-)

Maruska7

som rada ze si si to nastudovala a ze si si vybrala aj paplon ktory bude pre teba najvhodnejsi.. Len pekne nebud leniva a objednaj si ho, uvidis aka budes potom s nim spokojna :-)

broskynka

dakujem ti, si mi pomohla tou strankou..som si to vsetko prestudovala a uz len si ho objednat, len do toho sa mi nejako nechce ale musim sa dokopat :-)

humina

tak to je uplne logicke ze ked ides do niecoho investovat tak chces vediet co najviac o tom produkte:-) ja ked som sa nevedela rozhodnut tak som nasla tuto stranku www.holeyquilt.com a na zaklade nej som sa potom rozhodla ze ktory paplon bude pre mna najvhodnejsi

broskynka

a kde si o nich mozem precitat, rada by som o tych paplonoch vedela cosi viacej ked mam do nich investovat viacej penazi..mas nejaku stranku?