Paplón pre alergika

IvankazPP

My máme na matracoch potah ktory sa moze prat a myslim ze vysavanie utieranie prachu je normálna vec ale ja som hladala aj paplon a vankúš ktoré môžem prať v práčke aj na vyssej teplote a našla som dokonca je to slovenský výrobca :)

Kýčera

Dievčence, periete aj matrace, kde sa množia a čo podlahy-prach, kde ich je najviac, čo s tým robíte? Tiež ste uverili slovíčku "antialergický", kt. može niekomu spustiť parádnu alegiu?

Romanka25

a aký si našla a kde? ja som bola v obchodoch ale tie ceny a tie paplony posobia tak ze ked ich operiem nic z nich nezostane a chcela som zase s carbonovými vlaknami a taký som ani nenasla

Jarunka12

napis naco je alergický niekto ti napíše kúp mu paplon z aloe vera ze je najlpeší pre alergikov a dieta ti z toho moze kýchat :) Najlepší je asi 100 % bavlna na to má málokto alergiu

Kýčera

Antialegický paplón, tak ako aj matrac NEEXISTUJE. Najskôr musíš vedieť, na čo máš alergiu: perie, aloe vera, roztoče,....Takže akú alergiu riešíš?

Jarunka12

Nie len paplon ale hlavne vankus je dolezity lebo to celu noc vdychujeme a moze mat neviem aky kvalitny paplon pokial nie je aj vankus je to len polovicne výtazstvo s alergiou, je to to iste ako ked povysavate len podpostelou ale okolo nej nie