Paplón pre alergika

Maruska7

su rozne tie paplony z dierou, ale su vyrobene na slovensku, su to slovenske vyrobky.. su aj bavlnene, karbonove, aloe vera, to uz je na tebe ake si vyberies..kazdy pomaha na nieco ine, najlepsie bude ked si o nich precitas

broskynka

tak to si ma celkom potesila ze sa mozu prat v pracke, odkedy sa mi jedny pokazili som si povedala ze ich budem davat cistit len do cistiarne ale zase to som leniva ich tam stale nosit a potom zase pre ne..a tie paplony su z akeho materialu vyrobene?

Maruska7

je na nich napisane ze sa mozu normalne prat v pracke, este som ich neprala kedze mi len teraz prisli a su este zabalene ale pocula som od kamaratiek ze oni ich peru v pracke a nic sa s nimi nestalo, takze toho sa bat nemusis

ivonka133

Objednávanie cez internet je super vec! Hlavne ak už mám oskúšaný konkrétny obchod alebo značku!Veľmi si to pochvaľujem a šetrím množstvo času.

broskynka

baby tie paplony s dierou sa mozu prat aj v pracke? uz ste ich prali? rozmyslam nad ich kupou len sa bojim toho ze ked ich dam do pracky tak sa mi poskodia a mozem ich rovno vyhodit, uz sa mi to raz stalo a nechcem aby sa to zopakovalo kedze nove paplony niesu lacna zalezitost

Maruska7

mne uz prisli domov tie paplony s dierou co som objednavala pre dcery, bola som spokojna s dodanim konecne ziadne problemy, uz sa neviem dockat ked si ich odbalia po stedrej veceri :-)som zvedava na ich reakciu :-)

mamulienkamonca

este ho veru neodskusala, vsak az na Vianoce ho dostane tak potom dam vediet ako je spokojna a co bude hovorit.. dufam ze mi ho neofrfle:-)