Paplón pre alergika

IvankazPP

paplon s dierou ma lekarske odporucanie co sa týka kardia a aj ortoped k tomu spravil posudok tak ze je to v podstate zdravotna pomocka :)

Romanka25

uz ho má dokonca aj mama som prisla k nim a ze aha co mam :) mladší brat si to dal cez hlavu a behal po byte. mama hovori ze je to super ze uz neberie otcovi paplon a ze spi v svojej oblubenej polohe ale aj tak neviem musela by som to vyskusat

IvankazPP

Preco divne? normalny paplon :D len je v nom diera :) mne sa paci a hlavne vyhovuje mi a aj neter ho ma a sestra si ho nevie vynachválit krpata je zakryta a nekrici z postele nech ju idu zakryt :) a my ho uz máme tiez a som max spokojna malý je silny alergik tak som mu ho kupila moze sa prat na 60tke

IvankazPP

Ja som vtedy kupovala paplon s dierou a oni maju aj obycajne paplony a maju tam aj etiketu ze slovensky vyrobok a asi kupime este jeden lebo manzel mi ho vkuse berie ze sa mi s nim dobre spí :D

Romanka25

Ivana a kde si kupila tie paplony a ako vies ze je to slovensky vyrobca? ja som uz beradna vsade maju take divne a tazke paplony