Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

anezkagub

Keď enzýmy berieš dlhšiu dobu, tak vedia ti aj takto pomôcť. Že budeš celý rok fit a vôbec tvoje zdravie neohrozí nič. Ani to, že by si sa ocitla niekde v čakárni medzi kopou ľudí, ktorí smrkajú alebo kašlú :)

janulienocka2

Pippa len pred chrípkovým obdobím? To ti pomôže sa udržať fit, aj keď by niekde na okolí medzi ľudmi, s ktorými sa stretávať prepukla chrípka?
Vďaka tomu si zdravá celý rok? Alebo mávaš aj nejaké problémy, ak keď to užívaš?

Pippa

Ja vždy pred chrípkovým obdobím beriem wobenzym. Už roky sa mi choroby vyhybaju a naozaj mi dal imunitu dokopy.

Janaky

Na oslabenu imunitu odporucam propolisovu tinkturu, ktora sa da kupit v kamennych obchodikoch zo zdravou vyzivou. Par kvapiek sa nakvapka do vody a vypije. Potom Hliva Ustricova a huba Raishi, ja pouzivam znacku Terazia. V mnohych pripadoch vam uz vitamin C nepomoze, ked je uz raz oslabena imunita. Vyvarovat sa pretazeniu fyzickemu aj psychyckemu. Kamarat, ktory ma s tym problem uz dlhsie tak mi odporucal vitami B komplex a pravidelne do tela dodavat horcik. Ci uz v jedle alebo ja si kupujem tiez vodu Magneziu. A hlavne pozitivne myslenie a netrapit sa nad zivotom :)...

jamicka

To je na dlho, o tom by som ti vedela rozprávať.

K lekárovi sa dostať s problémami, to je na dlhé lakte, ja tiež som už prišla na to, že v mnohých prípadoch si viem aj sama pomôcť, keď šlo o imunitu.

Darinik

zájsť za odborníkom je tiež cesta, len tiež to trvá, kým sa k lekárovi dostane, kým sa vôbec vybaví a podľa mňa dovtedy s tým treba niečo robiť nenechať to len tak plynúť :)

dadusdus

K lekárovi zájsť je fajn nápad, ale imunitu je dobré posilňovať a liečiť aj bez toho aby si navštívil odborníka.
Podľa mňa Wobenzym si nasadiť je na mieste tak či tak, pretože tá imunita potrebuje nejakú pomoc čo najskôr je to možné.

whtvr

Na tvojom mieste to urcite riesim s odbornikom, toto je pripad pre imunologa. Bol som na tom podobne a zistili z odbornych krvnych testov imunodeficienciu, takze bacha na to.