Oslabená imunita

Príspevok v téme: Oslabená imunita
imaginary

Co odporucate na posilnenie imunity? Ako dieta som byvala casto chora, infekty dychacich ciest a podobne. Nastastie som z toho vyrastla, ale posledneho pol roka som bola uz 5 krat chora, z toho 3x som dostala antibiotika. Virozy, zapal stredneho ucha, zaludocna viroza, silny kasel a zhorsenie astmy.. Poznate nejake ucinne pripravky v primeranej cenovej hladine, ktore by mi mohli pomoct? Dakujem

anezkagub

Najlepšie je čo najdlhšie, čím dlhšie budeš užívať tým lepšie. Keď budeš užívať roky tak to bude lepšie len pre teba. Tomu tvoju telu a celkovo zdraviu to prospeje, urobí dobre. Zle ti to neurobí, to sa báť nemusíš :)

janulienocka2

Dobre, len akú dobu? Ako dlho je treba užívať ich? Kedy vysadiť alebo mi napíš ako to ty máš ako ty užívaš tie lieky :)

anezkagub

Osobne by som lieky nevysádzala, ale je dobréé ich užívať aj naďalej potom už len na podporu imunity, aby si sa udržala pri zdraví a aby tie problémy nemali šancu sa vrátiť ;)

anezkagub

Dlhšiu dobu, tým som mala na mysli niekoľko mesiacov, pretože oslabená imunita potrebuje tiež čas, aby sa spamätala. Aby sa dostala do formy. Nejde to len tak zo dňa na deň, že jeden deň si enzýmy nasadíš a o dva dni si fit, všetko má svoj čas, aj to tvoje telo potrebuje čas na zotavenie, na to aby sa dostalo do takého stavu aby imunita bola schopná sa brániť keby niečo ju ohrozovalo :)

anezkagub

Podľa mňa toto, čo si napísala nie je dokonalé. Imunitu je vhodné liečiť, keď je oslabená, keď sú zdravotné problémy a toto čo si napísala, to nie sú lieky, ktoré by mali silu liečiť :)

Hematka

LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gél Traditional s medom

LR LIFETAKT Colostrum Kapsule

DOKONALÉ!!! DOKONALÉ!!! DOKONALÉ!!!