Pehy

p3ha

ako sa mam zbavit pieh podla mna sa to da ja ich mam len malo ale velmi mi to vadi a cchem sa pacit jednej slecne ktorej mama ma tiez pehy ale ona ich neznasa a chcem sa ich zbavit prosim poradte mi musi to nejkao ist mam ich len trocha
dakujem

weronča

Zdravím...ja mam tiež pehy a dosť mo to prekáža..ako som sa tu dočitala tak na pehy pomaha citron už som to raz skusila ale dako mi to nepomohla...skusim to...vravite že pehi su pekne??ako pre koho lebo mne sa nepaacia..nemaam moc pieh ale aj tak mi vady mam na nose a uz mi idu aj na licia..nepaacim sa sama sebe

nik_a

podľa mňa sú krááásne..netráp sa pre to..sú horšie veci..:))ja mám na hlave plešinu..kôli jazve...a beriem to ako výhodu...som jedinečná...teda...spolu s chlapmi nad 5O :D

luculiiik

superka15, podľa mňa je zbytočné hľadať pomoc. Ja si myslím,že sú pehy pekné. Nie každá s tým disponuje. Sú jedinečné. Nemáš sa za čo hanbiť.
Videla si teraz tú reklamu, čo beží v telke? Jedna baba tam skáče z mosta a vraví "Už skáčem!" To som len tak zazrela, tak neviem, na čo je tá reklama. Ona má pehy po celej tvári a vyzerá to dobre, až jej závidím. :)
Takže milá superka15 a ostatné baby, žiadne trápenie kvôli pehám!!! Buďte na ne pyšné!!! :)

barbyshuke

Aaahojte ja mam 15 rokov aa mam pehy...mam ich uz straaasne dlhop asi od piatich rokov...donedavna som ich nenavidela a robila som vsetko preto aby zmyzli, ale nevjem preco ale zacala som ich mat rada...uz mi skoro vobec neprekazaju a citim sa vdaka nim vynimocna...tak preto radi vsetkym pehavcom aby sa zamysleli nad sebov a pocuvali vsetkych tych co hovoria ze pehy su super, lebo maju pravdu, pehy su naozaj njeco uuzasne len sa s tym musite zmierit a brat sa taklych aky ste...:) :) :) :) :)

kvietok_7

AJ ja mam pehy nie zas po celej tvári ale robia sa mi na nose a lícach.Paci sa mi to ale komu to vadí nech vyskúša 3x denne si to potierať citronovou šťavou a do mesiaca uvidíte viditeľný rozdiel.

Chany

uplne vaaas chapem ludia..ja mam s pehami podobny problem, nech si kazdy hovori co chce proste kedd sa mi pehy nepacia ked ich na sebe vyslovene NENAVIDIM tak neni dovod menit svoje rozhodnutia a zacat ich na sebe mat rada..radsej sa ich zbavim...a nemusite ist ani na ten zakrok staci pouzivat masky...napriklad ja pouzivam jahodovu masku (Päť väčších alebo desať menších roztlačených jahôd zmixujte so snehom z dvoch vaječných bielkov, s dvomi lyžicami citrónovej šťavy a dvomi lyžicami medu. Nechajte na tvári pätnásť minút účinkovať a potom zmyte. ) a petrzlenovu (Niekoľko petržlenových listov rozdrvte na kašu, pridajte k nim šťavu z celého citróna a dve lyžičky medu. Všetko spolu dobre premiešajte a nechajte pôsobiť aspoň 15 minút)...ked budete pravidelne pouzivat tieto masky tak vam pehy ZMIZNU....zbytocne sa ale nestresujte, naozaj to pomahaa...a citron aj mne pomohol ..ale je to len taka mala pomoc lepsie su masky :P...tak si ich pravidelne len davajte a hlavne si nedavajte taku masku ze skorica a med...mne to tie pehy este viac zhorsilo...taaakzeee zatiaaal :P snad vam to pomoze aspon tolko co mne...:))