Pehy

jarkaaa

ahojte, ja mám pehy tiež. Od malička žiť s tým bolo veľmi ťažké teraz mám 26 a konečne som objavila účinný krém, nechcem zverejniť názov krému kvôli reklame, takže mi radšej napíšte e-mail na jar8989kov@gmail.com

kincemaz

Ja som muž, mám pehy od narodenia, a vypadá to teda otrasne, hrôza sa pozrieť do zrkadla, asi si to dám odstrániť laserom, keď si našetrím peniažky, lebo kôli pehám som sa dával fotiť len na čiernobiele fotografie.....no hrôza......na niektorých ženách sa mi skutočne pehy páčia, ale na mne vyzerajú otrasne, a nie sú to len moje predsudky, mal som s tým problémy od malička, a okolie, a spoločnosť v ktorej som sa pohyboval, a najmä opačné pohlavie mi to taktiež celý život dávali jednoznačne najavo, že je to skutočne hrozné a pôsobí to na ženy odpudivo....a to fakt nepreháňam....

kiiss me Mp3

Já by som sa chcela len spýtať ked si potieram pehy citronom ták po kolkých dnoch uvidím ten efekt ze mi trocha vyblednu ?

cherryR

ja mám tiež pehy...a páčia sa mi...a páčia sa aj môjmu priateľovi...ale každému sa to nepáči a nieje so sebou spokojný ak ich má...môžeš skúsiť bieliace krémy alebo bieliace pleťové masky...a keď už by si s tým vážne chcela skoncovať...dajú sa odstrániť aj ambulantne-ale len v zime bohužiaľ

nikusa1435

ja mám tak isto veľmi veľa pieh a neviem čo mám s nimi robiť..s štvú ma ..tak isto mam zelene oči hnedé vlasy..:/ a nedá sa stym zmieriť.

silvus28

darling654, Achromin vôbec nefunguje, moja sestra ho skúšala, jej sa nepáči že má toľko pieh (ach čo by som ja za ne dala) a vôbec neúčinkoval, čiže len ďalšia reklama a ďalšie zbytočne vyhodené peniaze...

darling654

ja aj teraz len vybehnem na slnko a už mi vyskočia :( neznaašam ich :/ obdivujem ta že sa ty to pači :) ja mam zelene oči a hnede vlasy :)