Pehy

betka4445

takže...aj ja mám pehy....a dosť veľa:) a ked vravím že odsť tak dosť...ale už si z toho nerobím komplexy..kedysi mi to strašne vadilo..ale teraz ked som staršia už to pre mna nieje žiaden problém... takže chcem odkázať všetkým dievčatám s pehami: nerobte si zbytočné komplexy z toho, že máte pehy...nezhadzujte sa samy pred sebou a skuste si trochu vážiť seba samu...aj ja som to urobila a pomohlo mi to:)) vážne:)

mnamka257

na niekom su pehy strasne sexi-ale tebe sa asi vyslovene nepacia.niektori tvradia, ze na pehy pomaha citronova stava.najspolahlivejsie ale asi je dat si ich odstranit laserom, alebo ich jednoduch prekryvat make upom

paulinka125

Nooo :D dievcata, PEHY suu pre vááás taky velikansy.. problém ??... niesu aj inéé probléMY.. nad ktorymi.. by ste sa maliu zamyslieť ??? napriklad.. nadmerne pouzivanie make Upu... a vselijakych.. chemikaliii.. ktoréé vam kazia.. tvááár.. nevravim že som nejaka.. kráásna...! ale..pleť ktora je cista... je .. ovela.. krajsia.. ako keby ste tam.. mali nakidať.. tOlko..makeupu žee sa... to z vas.. až pada dole .. OMIETkA!! MOj nazor BABA.. ktora ma peHY je.. pre chalana.. Možno viac zaujimava.. ako bez.. pieH..!! niektoréé baby. vam.. možu zaavuidieť.. naSE.. pehy... proste.... nieje to vobec VADA! ani.. chybycka.. krááásy..jee tooo Mm.. ako to nazvať kozmetiky dar ? :D mehehe.. noo skratka.. budte radi... že .. ich.. mááte .

popor

no aj ja mam pehy ale len na nose trosku a ak mam pravdu povedat tak sa to aj chalanom paci,ale neni mi to tak vidiet...solarko mi to trosku zakrylo...ale inak to nevidim ako neaku velku kozmeticku vadu..je to pekne

MrMaxwell

to bibba:pehy sa daju odstranit ale je to len docasne...vzdy sa vratia svine jedne:D ale vlastne nie...
ja mam pehy po celej tvary a niekedy davnejsie som bol aj rysavy...dnes som uz hnedovlasy a tie pehy nemiznu,mne nevadia dokonca sa mozem pysit ze som jedinecny...urcite nemozete pehy brat ako nejaky udel...v dospelosti pochopis ze to je dokonca pritazlivejsie ako nejaka tuctova tvar....

moje

Ja mám pehy na nose a trochu lícach, som blondínka, teraz keď som opálená mi ešte viac vyskočili, ale každý mi ich chváli, že aké to je chutné, mne sa to osobne tiež nepáči, ale nevadí mi to, je to prirodzenejšie, ako mať na tvári make-up a vyzerať ako omietka:) Baby a určite lepšie pehy ako nejaké akné alebo exzém:) Veď to nič nie je, musíte z toho spraviť výhodu:)

bibba

wed niektori si myslia ze pehy su dokonca sexy. ja wiem ze to je jedno. najhorsie je to, ked sa clowek nepacim sam sebe. ale s niektorymi wecami sa musi wyrownat. daju sa pehy odstranit?! nedaju.