Pehy

paja13

karinka512: to koli peham?to nemyslis vazne! Vies aka som ja pehava?:D ale uplne ta chapem...ja som tiez mala niekedy taky pocit...:/ a tiez som hovorila,ze je to blbost,ze pehy su znamienkom krasy...Ale podla mna je to vec, ktoru proste musis prijat.:) a ked to prijmes,tak sa to zacne pacit tebe aj tvojmu chpacovi...;) ktoreho si iste coskoro najdes...len sa nemsies podcenovat...chlapom sa pacia SEBAVEDOME zeny :)

Karinka512

Ahojte ľudia...aj ja mám pehy..a proste najradšej by som nemala..cela by som mať čistú tvár ako má väčšina ľudí.ale asi to nejak nepôjde...Kaaždý píše, že chalanom sa páčia baby s pehami, ale podla mna to nejak nie je pravda ja som ešte takého nenašla..a taktiež mojím problémom je aj podcenovanie sa..len hlava dole...a proste aj vždy pocit, že nikdy si nenájdem chlapca...:(

saphire

Aj Anna zo Zeleného domu používala citrónovú šťavu na ich odstránenie. Skús, možno pomôže. Ale podľa mňa by si mala byť šťastná, že ich máš, aspoň si jedinečná =)

paja13

dnes som hovorila frajerovi, ake my baby mame problemy a specialne co si napisala ty...a on mi povedal,ze ti mam odkazat,ze bez pieh by so mnou nechodil.:D a to on je fesak.:D

paja13

ahojte ja mam tiez bledu pokozku a kopu pieh...ked som bola trosku mladsia,tak som ich mala strasne vela a mala som z toho tiez traumu a chodila som po nete,ako sa to da odstranit....ale vekom ich mam menej...v lete je to trosku horsie,ale v zime malinko...a okrem toho som si nasla chlapca, ktory na ne neda dopustit...Uz mi hovori,ako sa tesi na leto,ze budem mat zasa vela pieh.:) Treba to lubit...:)) aj ked je to niekedy tazke.Ale drzim ti palce,nech uz sa rozhodnes akokolvej.:-*

achromin

Prečo sa trápite,vyskúšajte achromin a uvidíte,že nič lepšie ste ešte nemali.Krém ACHROMIN-rychlo a spoľahlivo odstraňuje pehy,starecké škvrny,škvrny po tehotenstve.Výnimočný produkt s bieliacim efektom,ktorý blokuje nadprodukciu melanínového pigmentu,vhodný aj pre citlivú pleľ.Najlepšie výsledky pri pravidelnom používaní po dobu najmenej 6 týždňov.Používať denne 2-3 krát.