Pehy

audrey

No mňa pehy strašne frustrujú.Hanbím sa ísť von,lebo vyzerám jak pako.Biela som jak po smrti a skoro oranžové pehy na nose,lícach a pod nosom.Vyzerám strašne.Nič mi ani nepomáha.Bože,ja sa asi obesím...

lilliana

Peha pehatá - slnkom bozkatá?
Netráp sa. Taka Nickol Kidman je samá peha a dostala sa až do Holywoodu
Dnes existujú podkladové krémy, make upy takže žiadny problém.
Skús si omývať tvár v odvare z petržlenovej vňate. Má vraj bieliace účinky:)

simka

Mam 15 rokov a este som nemala ziadneho chalana..co mma robit aby si ma chalani zacali vsimat?myslim si ze problem nie je v mojej povahe ale vo vyzore.asi je to tak lebo som strasne svetla ako vapenka,mam pehy...no hroznee:((prosim vas popradte,co mam robit???

kenet

tiez si myslim, ze by si si nemala robit starosti...,radsej bacha pri opalovani, ludia s typom tvojej pleti su citlivi na UV. ked som bol krpec a mal som pehy tiez som nebol stastny, ale vies co mi hovorila vtedy babka aby ma potesila?? "tvar bez pieh je ako nebo bez hviezd"...tak ta to snad tiez potesi...

samotqa

prestan sa opalovat cez sitko :D
ale nie... ja ix mam tiez neurekom na tvari... inde nie... a nikomu to nevadi... v lete je ix viac vidiet... ale co uz... ludia su stale nespokojni... ti co pehy maju, ich nechcu mat... ti co ix nemaju, by ich mat chceli... tak to je aj s vlasmi... ti co ich maju rovne, by ix chceli mat kucerave a to iste naopak...
ja som sa nikdy nepokusala peny nijak odstranit ani zakryt... make up pouzivam len v zimnejsich mesiacox, ale nie na ich zakrytie ale pre zjednotenie farby pokozky...
ece nikto mi nedal negativnu poznamku na moje pehy... ked tak len nejaku srandovnu... ja sa nepovazujem za cloveka s vysokym sebavedomin... ale pehy ma netrapia... neviem, nejak som si na ne za tyx 24 rokov zvykla a moje okolie tiez :)