Mám syfilis - ako s tým žiť?

Príspevok v téme: Mám syfilis - ako s tým žiť?
syfilis

Asi pred 5 mesiacmi mi zistili ze mam syfilis. Kde kedy a ako som ho dostal sa uz asi nikdy nedozviem pretoze mi povedali ze som ho mal uz v tretom stadiu. Nastupil som do nemocnice kde som mal byt 21 dni ale hned na uvode mi zistili tretie stadium tak som tam bol mesiac a bral som krystalicky penicilin 4 krat denne do zili. Teraz som asi 3 tyzden doma z nemocnice. Za tri mesiace mam ist na kontrolu v akom stave to stoji. Ak ma niekto skusenosti s touto chorobou tak poradte. budem rad kazdemu prispevku. Ak sa chce niekto na nieco spytat taktiey poradim.

syfilis

ten rozbor bol za dva tyzdne a potom mi to oznamili. teraz to je tak ze som uz po prelieceni a za tri mesiace idem znovu na krvne testy a potom sa uvidi

kačik

ked darujes krv, odoberu ti najskor vzorku a tu daju na rozbor, ci mozes darovat krv, nie? ale ze z tej vzorky maju rozbor tak rychlo? fiha...
no v kazdom pripade drzim palce...ako teraz vyzera tvoja liecba?

kačik

mozno mas silny imunitny system, ked sa tak dlho branil..ked uz ani lekari to nevedeli hned diagnostikovat..a netusis, kde by si sa mohol nakazit? a to, ze nieco nie je v poriadku, zistili pri nejakej beznej prehliadke, alebo ten odber krvi bol planovany a zamerany uz na syfilis?

syfilis

ahoj kacik. Vsetky materialy co som si ohladne toho precital tak vsade sa pise ze maju sa na tele alebo na penise vytvorit hnisave vypukle vyrazky. ale ja som to vobec nemal. na penise som len mal raz take vyrazky ako take prasklinky. s tym som bol u urologa a on ma poslal ku koznemu a ten mi povedal ze to je s oslabeneho imunitneho systemu a dal mi antibiotika. po nich mi to preslo. ked som sa pytal ci som to mal z toho tak mi moja lekarka povedala ze aj som mohol aj nie. co im bolo najviac cudne ze ked som to mal tretie stadium tak uz som mal lezat a mal som mat vysoke horucky ale ja nic. takze to im bolo cudne. ale potom podla krvy mi zistili ze je to tretie stadium.
velmi pekne kacik dakujem za podporu

kačik

ahoj, v prvom rade dufam, ze budes coskoro uplne ok..ja by som sa len chcela spytat, ci este predtym, nez ti zistili tretie stadium, si badal nejake zmeny na penise alebo bolo vsetko ako obvykle. dakujem a drzim palce