Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

soravia123

jeeej Myis- ja som uhlavný nepriatel žehlenia:)))))))
mne zehlia iní a ja si rada priplatim...dost som na hlavu a keby som mala žehlit tak ma drbne do betonu:))))

myis

Ooo, to ta musi asi naozaj bavit, je to to iste aj so zehlenim, bud ta to bavi alebo nie.. Ja nenavidim zehlenie z celeho srdca, platim si kocku, co mi zehli, upratujem rada - to je pre mna relax, varenie je ok ale zehlenie a pecenie??? To teda neee

ooo

neniiiiiii, pečenie neni otrava, ale strašný relax... ja pečiem asi dva roky,ale bohovsky ma to chytilo... inak sa mám dnes divne, lebo máme tichú domácnosť, tak ma ide švihnúť. Len sa nepýtajte prečo, lebo to poriadne ani ja neviem :)

myis

No Lenka, citim sa v pohode, dnes sme dlho spali, este mi chyba zopar darcekov a mam to z krku. Ja tiez nepeciem, pecie nam jedna pani, lebo je to otrava, ha ha

zufala

Ahoj myis moja,takze ides oddychvat?Treba,aj mala ma toho dost.A dokedy budes mat volno?Moj manzel bude mat 3 tyzdne ale zrejma vacsinu stravi na byte.Potrebuju PC,tak ja zatial idem okupat drobca a neskor sa ozvem.Pa.

myis

Caute kocky, ja som dnes behala cely den po nakupoch, teraz sme dosli. Unaveni sme ako dva kone a idem sa natiahnut, lebo zajtra bezim do roboty. Uz iba tri dni a maam prazdininy, juchuu..

zufala

Ahoj ooo,ja sa sem priebezne pozeram ale kedze nikto sa tu doteraz neukazal,tak som nemala dovod napisat nieco.Ako sa mas dnes?Ja celkom fajn,len ma trosku boli hlava.Zajtra rano si idem pre vysledky z toho EKG holtera a hned potom zacinam moje chodenie do sanatoria.Som strasne nervozna,vies ten prvy den vsade je taky trapnejsi,nevies co ta caka a aky tam budu ludia.Po case si uz zvyknem.Balim si este veci co si tam mam doniest.Dnes som mala taky upratovaci den.Ked uz sa blizia tie sviatky,tak nech toho mam ku koncu co najmenej.Piect asi nebudem,ved sa da toho dnes uz vsade zohnat plno a bez roboty.Musim si este zistit dokedy su vianocne trhy,aby som ich stihla.Ty uz mas nakupene darceky?