Partner na urovni - skúsenosti ?

naivneDecko

Jan181: :D :D :D
co keby si uz nepozeral tolko televiziu a radsej si priznal, ze si neschopny si precitat podmienky?

btw zmluva moze byt uzavreta aj ustne. ako by si argumentoval v tom pripade? asi zabudas na to kauzu z pred cca 2 rokov, kde chodili faktury na zaplatenie len na zaklade IP adresy, lebo sa nasli taki, ktori necitaju podmienky.

kludne napis na SOI, poslu ta do zadnice.

a k tomu ako funguju...nabuuduce ked sa niekde budes registrovat, tak si najpv vygoogli recenzie na tu stranku ;)

Jan181

Ahojte tiež mi prišla výzva na platbu, po tzv. automatickom predĺžení zmluvy /na ktorú som zabudol/ na čo sa oni spoliehajú a takto podvodnícky majú nastavený biznis model. Keby mal niekto skúsenosti nach mi napíše : jan-novak@centrum.sk
Celá vec ide na SOI lebo tie ich praktiky sú šmejdácke oni tu fungujú ako čisto nemecký subjekt, žiadna SK právna forma. Rozhodol som sa aj po ich výhražkach danú sumu nezaplatiť nakoľko v zmluve nemaju moje celé meno ani presný dátum narodenia, rodné číslo a pod.
Bolo by dobré dať dokopy vedomosti aby sme ich zverejnili, myslim že by z toho bola aj dobra reportáž do TV - priam fantastická

A to nehovorím, že som sa ešte dozvedel ako dané zoznamky fungujú – falošné profily, platený zamestnanci /ženy/ ktoré si píšu na tak s 200 mužmi za večer a natahujú ich – sám by som tomu neveril,ale hovorilo mi to jedno dievča čo to robí :)

braňó33

ach ,takže ani sa tam radšej nemám registrovať? radšej v tomto prípade si tieto takzvané zoznamky preverujem! ale adminy a fake platení ľudia , to teda nie!
tak teda je sa oplatí zoznámiť, ani na nete ani vonku.

Sevrin

zuzulik123 no čo ti na to povedať :D ja mám takú istú skúsenosť so ženami - všetko dôležité majsterky sveta, ktorým fakt nie je nič dobré. Ideálna predstava chlapa?

- frajer 100%
- zábavný 100%
- atraktívny 100%
- bohatý 100%
- dom + auto 100%
- zabezpečený 100%
- vzdelaný 100%
- má rád deti 100%
- zmysel pre rodinu 100%
- má záujmy rovnaké ako žena 100%

Niečo je na 99%? Máš smolu chlapče, si nezaujímavý, dovidenia. Taká je realita :)

zuzulik123

Ahojte,
všetky zoznamky su o ničom ...sú tam len borci...čo sa nudia a potrebujú spoločnosť na písanie....
ale kde nájsť to čo hľadám ....kde mám hľadať.....

platene zoznamky su 95% fake

a netyka sa to len toho -partner na fake urovni- ale aj inych.

odpovede jednoslovne a castokrat mimo - cisty fake.

navyse nedavno unikli z nejakej zoznamky profily ludi a zistilo sa ze cez 80% (ak dobre pamatam) profilov bab bolo umelych..

baby nikdy neukecas odist kecat na privat mail - je to jasne - su platene atd., atd. - takze kto ma stastie a realne niekoho stretne/sa zoznami to je ako vyhrat jackpot v rulete..
jeden vyhra a 99 prehra a pekne zaplati "ruletu"

partner akoze na urovni

Nebudu ak hned po zaplateni im podas vypoved. Tak je to najlepsie a nic nezabudnes, lebo na to spoliehaju. Najdes pod "pouzivatelske konto (hore ozub.kolecko) --> clenstvo (z menu vlavo)" Vacsina webov funguje, ze nezaplatis nemas. Tento konkretny, ze nezaplatis tak okrem toho ze nemas zrazu pristup, ale mas akoze platnu zmluvu, vdaka ktorej si chytena ryba. Takze vypoved hned po zaplateni. Podla mna je to sice biznis riesenie ale pre take nieco ako webova zoznamka mi to pride fakt ulet.

partner akoze na urovni

Tak napr. ako prebieha velmi zmysluplna komunikacia (obr.1)..... Ak ma dotycna tolko rokov tak mi to pride prilis pubertacka odpoved

Dalsia zmysluplna komunikacia....."baba" ktora trvala na tom ze radsej si pisme a potom sa mozeme stretnut, ze ma vlastne vobec este nepozna, preto sa nechce este stretnut. No a ako prebieha take spoznavanie sa cez pismena je na obr 2.

To uz je na vasom usudku, co si o tom budete mysliet, skuste si sami ked neverite, ale bude to skoda energie, casu a samozrejme penazi.

Mesačný princ

Presne tak...95% ľudí na zoznamkách sú admini alebo platení ľudia, ktorí s vami komunikujú...až je to doslova smiešne.

A tí, ktorí sa chcú reálne zoznámiť majú jednoducho smolu.