Partner na urovni - skúsenosti ?

partner akoze na urovni

Dalsiu skusenost mam podla mna horsiu ako je ta dole. A to uz vidim ze tu pisali niektori.....
Mam totiz silny pocit, ze sa bavim viac s adminmi ako s realnymi profilmi ludi za ktorymi su realny ludia. Odpovede na dotaz ci by sme sa mohli neformalne stretnut koncia castokrat odpovedami typu "spomal", "som dost zaneprazdneny clovek ale potom....", "najprv si pisme", "ale ja ta nepoznam" (to je az smiesne), "zazila som uz vselico a som velmi opatrna".

Dobre ked si poviete, ze aj taki su a beriete to vazne akurat mate podozrenie na cistu komunikaciu s adminom, potom som sa snazil vec presmerovat na mail, vsak dobre pisme si tam....
Kdeze ani to.....

Posledne cakam na odpoved ze ci nemozeme pisat napr. na nejakom znamom chate, tak uvidim, ale som uz skeptik. Bude to nad slnko jasne ze su to admini :)

Ano viem ze aj mail a dalsie veci mi nezarucuju uplnu istotu v majitela daneho profilu, ale uz min. vylucim admina z tej podvodnej zoznamky

0vecka

neviem co sa tak divite... je to v podmienkach ktore nikto necital... ono sa nenadarmo hovori ze treba citat aj male pismenka...je to podobne ako clenstvo vo fitness pausal na mobil a podobne ale imho by to fakt mali zakazat...respective minimlane by mal o mesiac prist papier kde by bolo napisane len jednou vetou ze si to clovek predlzuje pausalne na dobu neurcitu fakt je ze male pismenka ludia necitaju..zase na druhu stranu to podporuje ekonomiku...

partner akoze na urovni

Zdravim, chcem sa len podelit o skusenost so zoznamkou partner akoze na urovni.
Upozornujem ze sposob platieb vyberanych za VIP clenstvo je nekorektny. Jednoducho ak zabudnete vcas podat tzv. vypoved (ano musite podavat vypoved!!!) automaticky sa predlzuje dalsie obdobie VIP, ktore ale tiez musite zaplatit, ak nie "odopnu" vas od VIP a dalej si budu narokovat o platbu. Cize uz tu je nekorektnost - ste odopnuty ale platbu ziadat budu, akoze je uzavreta zmluva. Ale pokial mi teda brani vyuzivaniu sluzby aj opatrenie druhej strany, je to v podstate porusenie aj z druhej strany. Prikladam aj upomienku ktoru mi dorucili ako vraj poslednu. Niektore veci su akceptovatelne ale je tam zopar az by som povedal vyhrazok, ktore podla mna su absolutne vedla. Posudte si sami....

Filip TT

Nempovedal by som, ze su to vzdy zufalci.
Medzi svojimi znamymi viem o dvoch dievcatach co skusili zoznamky, obe su atraktivne a v reale bol o nich povedal by som az mimoriadny zaujem, ale chceli vyskusat aj toto a vysledok bol u tej jednej, ze nedostala ziadnu ponuku a u tej druhej ze nedostala ziadnu taku, na ktoru by reagovala.

jamrk

Ahojte, ak je záujem o tuto zoznamku odporúčam vždy využiť akciu a platiť jenoznačne cez IB. Potom máte zaplatené len určité obdobie a automatický sa nič nepredlží......

A šance na zoznamke....mám 50 a hľadám VŠ partnera na úrovni...... ponuky a šance žiadne :)

Ale treba skúsiť......