Koniec po 7 rokoch ?

Príspevok v téme: Koniec po 7 rokoch ?
CEWA

Dobry den, mal som 7 rocny vztah a pred 2 tyzdnami mi oznamila problem ktory pretrvaval mozno aj pol roka uz, ide o to ze sa mi priznala ze nieco vnej vyhaslo, stratilo to unej smrnc a iskru a ze som bol dlho clovek ktoreho si ne tak predstavovala, bohuzial mi to povedala neskoro a ja som buchol emocne, 2 tyzdne sme to natahovali tak ze som prinej stale iba vyplakaval a tlacil este viac co viem ze nebolo spravne, vcera mi dala pauzu ze musi najst v sebe klud a ze ja musim tiez, stale mi pripominala ze nevie si s nikym inym predstavit zivot iba somnou a ze stale ma velmi miluje a lubi iba stratila nejake pocity…myslite ze pauza a byt bez kontaktu je to spravne rozhodnutie a takto si uvedomi ze ako jej chybam atd alebo je to iba taka priprava na finalny rozchod ? stale sme mali nadherny vztah a nikdy nic podobne sme nemali, od malicka sme spolu a verim jej ze ma stale lubi a stale mi pripomina ze potrebuje iba cas a vsetko bude dobre….

ahjajjaj

Ahoj,

ako to dopadlo? Či trvá pauza? Čo keby si ju zavolal na neutrálne miesto, trebárs na obed? A porozprávali by ste sa? Napr. či plameň musí stále horieť, aby to fungovalo? Či nestačí občas tlieť, občas sa rozhorieť, ale stabilne tlieť? Čo v živote očakáva? Koľko bude trvať, kým niekoho spozná, a ako dlho sa dokáže niekým novým nadchýnať? A čo keď vyhasne aj ten oheň? Bude stále hľadať nový a nový? Buď pritom pozorný poslucháč, nie obeť. Pýtaj sa jej na všetko možné, ohľadne školy, práce, jej pocitov. Chápavý a empatický poslucháč vie zabodovať, pretože si možno uvedomí, že takéto pochopenie nikde a nikdy nenájde.

Michal123321

Nevešajte hlavu, všetko bude v poriadku. 7 je šťastné číslo...a keby nie ponuku masturbátorov nájdete tu: -odkaz odstránený-

Erila

To by aj mňa zaujímalo, či sa to dalo nejako dokopy alebo práve naopak. Bola som raz v takejto situácii, ale vtedy to skončilo bohužiaľ koncom úplným. Ale teraz to beriem už v pohode, že to tak proste malo byť a život išiel a ide ďalej.

blanika15

no ja teda byt tebou, tak sa absolutne neupinam na to, ze nieco medzi vami dvomi este niekedy bude. pretoze nebude. z tohto je podla mna uplne evidentne, ze ona ma vo veciach uz davno jasno, len mozno pocituje lutost k tebe, neviem. treba sa posunut dalej, inu radu nemam.

CEWA

ona taka neni ako ty opisujes, poznam ju velmi dobre a presne na spravy takehoto typu ako su tvoje niesom vobec zvedavy

fonte

Vidím, že ti treba woman translator, takže to znamená že bola s tebou lebo nenašla nič lepšie a tie omácky ako že si nevie predstaviť život s niekým iným sú typické frázy manipulátora aby si sa cítil ako posledný chudák a moohla z teba vycicať energiu na tvojej snahe.... typický psychopat, ktorých je dne či sa ženy urazia kvantum na ich strane.....
Nedosiahla cez teba, čo chcela, tak ťa posiela k vode..... vzchop sa, pozbieraj gule, pošli ju do riti a začni znova.... nemáš asi 89