Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partner na urovni - skúsenosti ?

palo22

tiez mam skusenost, nasla si ma tam moja manzelka :)
samozrejme ze je to o peniazoch nie je to charita. neveril by som tym somarinam o vedeckych testoch a neviemco.
ale nie je to ani ojeb. aj ked rovnako dobre si mozte najst partnera aj na pokeci len tiez treba stastie.

daniela2

ja som tam nič neplatila. Napísala som si do profilu, že si želám od chlapa dostať 5 otázok a keď mi ich poslali, do tých som potom písala niečo totálne iné, čo sa pýtali, a napísala som tam moju mailovú adresu, tak sme komunikovali. Ale boli tam aj ženatí muži, čo chceli milenku a keď som im to vyčítala, že prečo to zavádzanie, tak ešte oni boli navrch, že môžem byť rada, že sú úprimní.

Martin emko

Ahojte, drzte sa od nich na KILOMETRE! Je to cisty biznis. Ich praktiky su velmi NEETICKE! Obzvlast pri obnove poplatku za clenstvo. Neupozornia Vas a peniaze Vam stiahnu. Mimochodom, tato ista spolocnost bola v USA za to potrestana (SPARKS Services DE). Stiahnutie penazi je totiz v USA nelegalne bez predosleho upozornenie. Cisto vyuzivaju ludsku nepozornost. Nestaci len ucet zrusit v profile, ale treba poslat PRIMITIVNY email, ze odstupujete od zmluvy. NENALETTE ako MNOHO inych! Mne nastastie expirovala karta, takze peniaze nestiahli.
A tip ako najst priatela/ku - robte to co Vas bavi, chode na rozne aktivity, stretajte ludi, tancujte, bicyklujte, korculujte, hlavne tych ludi stretajte. Ja som si nakoniec nasiel partnerku cez kamaratku. A jej dalsie dve kamaratky - tiez boli na Partner na Urovni, ale nakoniec si nasli partnerov cez kamaratov. To je overena KVALITA!

Partner

Partner na úrovni je obyčajná platená sociálna sieť, vytvorená za účelom zisku jej vlastníkov. Ak sa na tejto zoznamke zoznámia max. dvaja zo sto, tak to je úspech. Keby malo zmysel zoznamovať sa cez túto zoznamku, už dávno by bolo minimálne štatistiky o počte zoznámených ku počtu prihlásených. To však zjavne chýba. Moja rada je, ak sa chcete s niekým zoznámiť choďte do terénu, rozhodne nie na zoznamku partnernaurovni, lebo ak na tejto zoznamke partneri sú, tak úroveň určite nemajú .....

0vecka

Inak podla mna by to bol super napad. Mohli by si tych ludi pozvat osobne zistit co su to za ludia atd a profily by im potom spravila ta firma. Tym by sa vylucili ludia co si z toho robia len prdel a na zaklade nejakych objektivnych kriterii by mohli vybrat ludi co sa fakt k sebe hodia.

Moja_skusenost

Partner na urovni nie je nic ine ako komercna stranka nemeckeho vlastnika zalozena na psychologii osamotenych ludi a vzbudzujuc dojem, ze si clovek moze prostrednictvom "na urovni" zoznamovacej stranky skutocne najst niekoho hodiaceho sa k sebe. Navyse je VIP ucet zalozeny na principe mesacnych platieb prostrednictvom kreditnej karty, kde nie problemom jednoducho zaplatit clenstvo, ktore bude automaticky predlzovane s povinnostou platit dany pausal napr. pri trojmesacnom VIP zaplatite automaticky 15€/ mesiac a pokial nezrusite predlzenie, budete automaticky o 45€ lahsi... vyskusal som VIP na 2x po jednom mesiaci... ponuky chodili z Prahy, Kladna, Brna, Bratislavy...a to napriek ohraniceniu na 50 km okruh. Platby za takto podpriemernu stranku a prakticky minimalne moznosti zoznamit sa neodporucam... ludia, chodte skor do spolocnoati, zabavit sa, porozpravat, vymenit si usmev (realny), a ak uz sa to neda, skuste netove zoznamky, kde nie je potrebne davat neskutocne peniaze nemcovi, ktoremu zalezi len na zarobku, nie na "serioznom zoznameni" svojich klientov... tolko odo mna, pekny den. S pozdravom P.