Partner na urovni - skúsenosti ?

Megynka

Ahojte.
Som asi mesiac na partnet na úrovni, mali akože akciu a stiahli mi 29 e,no dobre povedala som si,však skúsim šťastie, mám tam 3 fotky,profil riadne vyplnení a čakam, nič, len mi došlo,posiela Vám úsmev,ako v materskej škôlke, asi po 3 týždňovéj písomnej konverzácie, som sa osmelila a pytala si toho dotyčného čislo že mu zavolám, osočil sa na mňa že je to hrrrr,prirýchlo, že to nemá rád. Ďalšiemu som napísala, formálne odpovedal a nič, za ten mesiac som nedostala ani jednu ponuku na rande.Mám taký pocit,že po niektoré profily sú falošné a niekto tam sedí a každému odpisuje,aby to vyzeralo že stránka funguje.Potom sa mi nepáči,že tam nie sú profilové fotky,potom ako na Urovni?Som veľmi sklamaná.

Mesačný princ

Prezyvka055 - niekto má ,,fake,, profily a niekto nie. je to len o tom čo hľadáš a čo si pritiahneš.

otázka bola položená trošku inak, - kde by si takých ľudí hľadal ak nie na nete?

uroven

ja som sa tam registroval casom som si tam aktivoval VIP a ked som zistil ze to je sracka ako ostatne zoznamky tak som tam prestal chodIT.Casom som zistil ze uz aj ked tam nechodim cca2-3 mesiace stale mi strhavaju Kredit z tel. za VIP.Tak reku si ho zrusim a nevedel som to nikde najst ako to zrusit tak som musel napisat email zo staznostou nech mi to zrusia...chvalabohu mi to zrusili

Mesačný princ

Prezyvka055 - mám len dve otázky

Čo je to úroveň?

A kde sa takí ľudia, ktorí ,,ju,, majú nachádzajú?

Prezyvka055

conriocht -> ide o to ze fotky zvacsa kupuju od agentur alebo od stranok co sa tym zaoberaju napriklad shutterstock, takze ich cez google vacsinou nenajdes.
Ak niekto chce partnera na urovni tak odporucam sa zoznamit nie na internete ale niekde kde ludia na urovni chodia.

conriocht

S tými babami, že sú falošné, tak možné to je, lebo sa mi často stávalo, že niektoré baby sa najskôr tvárili aký majú veľký záujem, a keď došlo na lámanie chleba (pozvanie) tak sa odmlčali alebo jednoducho vymazali profil, príp. kecali furt nejaké nezmysly. Takže treba byť aj prezieravý. Treba si sem tam jednoduchou metódou overiť eventuálnu identitu osoby (napr. metóda fotka + google obrázky). Mnohé baby tam rovnaké fotky ako napr. aj na badoo, pokeci a pod., takže človek si takto môže overiť aj identitu. Sa mi dokonca stalo, že tam bola jedna bývalá VIP prostitútka ... nuž to len toľko k tomu "na úrovni" :) No pokiaľ ide o ženy, tak tento problém tu asi nie je, keďže chlapov je podstatne viac a nemalo by zmysel míňať peniaze na falošné profily a platených podvodníkov.