Partner na urovni - skúsenosti ?

Mesačný princ

Janka32 - dobre píšeš. len čo majú robiť ľudia, ktorí nemajú toho času veľa a jediná forma zoznámenia je možno ten ,,zavrhnutiahodný,, net?

Janka32

olivetti nesuhlasim s tebou. Pokial ide o volbu zivotneho partnera urcite by ho clovek mal spoznat osobne.... Najlepsie niekde vonku alebo cez znamych, priatelov nech co to o nom vie vie ako sa sprava a ine dolezite veci. Na zoznamkach na nete su tak neskutocne falosny ludia a 80% ludom vztahy vzniknute z netu aj tak nevydrzia. A ked aj hej je to jeden dva pripady kedy zena alebo muz natrafia na fakt spravneho partnera. Ja som mala z netu v case zufalstva 2 vztahy a postupne ked som sa o svojich ex dozvedala pravdu jeden mi zatajoval dve deti a druhy mal okrem mna este baby na sex ked som prave nebola u neho tak som si povedala dost. Mojho muza som spoznala v praci a nic lepsie sa mi nemohlo prihodit. Videla som aky je ako sa sprava proste je to uplne ine. Cez net ti narozprava kadekto uplne bludy a realita je uplne ina. Osobne je osobne.

Petronelita

Ja som tu zoznamku tiez chcela skusit, ale tiez sa neviem dokopat k uhrade toho poplatku lebo mam obavy ci to ma vyznam. Olivetti inak pises celkom rozumne. Stretni sa som skusila jeden den a hned som pochopila,ze to je cele zle:).

Olivetti

Inak podľa mňa netreba byť tak predopnutý voči zisku iných. Že sa jedná o biznis, tak na tom samotnom predsa nič hrozné nie je. Skôr naopak, ja obdivujem, keď niekto niečo robí poriadne, poskytne fakt podarený a zaujímavý produkt a ešte dokáže z toho vyžiť, či dokonca prísť k majetku.

Ako tu už viacerí naznačili, myšlienka zoznamky cez net je aj podľa mňa úžasný nápad. Veď čas je hrozne vzácny, kto si môže dnes dovoliť denne poflakovať sa po uliciach, po kaviarňach a čakať na náhodu? Čítam názory, že treba sa stretnúť pri športe, alebo záľubách. Ja som cyklista a skúšal som to, ale je to hrozne náročné, pretože situácií v ktorých som mohol osloviť babu, ktorá bola bez chlapa na biku bolo príšerne málo a okrem toho som pociťoval odpor otravovať ženy, ktoré si chcú na biku oddýchnuť od chlapov :D Potom som to vzdal, pretože už som si neužíval šport, ale sústredil som sa na príležitosti a miesto pôžitku z pohybu som sa otravoval.

Nevýhoda hľadania partnera pri športe je podľa mňa v tom, že veľa ľudí chodí športovať kvôli športu a nie kvôli randeniu :) V tomto mi nápad zoznamky príde úplne geniálny, lebo tam sa ľudia asi chcú v prvom rade zoznamovať. Lenže je tu ten problém realizácie nápadu. Podľa toho, čo som zistil a čo čítam aj tu, zatiaľ sa toho chopili len vydriduchovia a kadejakí špekulanti, ktorí sa rozhodli zarábať vydrbávaním s ľuďmi. To je asi ten zásadný problém...

Predstavme si, že by sa niekto hecol a povedal by si, že založí normálnu zoznamku, ktorá len splní to čo sľubuje, hoci za prachy. Podmienkou by mohol byť osobný pohovor, ktorého súčasťou by bol pokec so psychológom, ako tu už niekto navrhol. Psychológ by zostavil základný profil. Na zoznamku by sa dostali len spôsobilí, ktorí to myslia vážne, nedostal by sa tam každý. Nebol by tam žiaden fake profil. Profily, ktoré sú mesiac bez aktivity by sa automaticky mazali. Filter aj poskytované služby by fungovali spoľahlivo. Viem, bola by tam možno len stovka ľudí z celej republiky, možno aj menej, ale všetci by boli reálni, aktuálni a aktívni. Neboli by ste ochotní zaplatiť za takú službu? Ja veru hej a ešte by som sa poďakoval, lebo by mi ušetrili spústu času, ktorý by som investoval do nového vzťahu miesto mesiacov vysedávania a nadávania na Partnera na úrovni. A čo vy? Boli by ste ochotní zaplatiť za také čosi? Koľko za mesiac by bol váš strop?

Olivetti

Je to celkom fajn čítanie, toto vlákno, pobavil som sa a aj poučil :) Tiež som na zoznamke, pred týždňom som sa registroval na Stretni.sk. Tá zoznamka ma sklamala, je to zoznamka duchov, ako som už písal v inom vlákne. Strašná nuda je to tam, dohromady nikto tam nie je, len tisíce mŕtvych profilov, cez ktoré sa prehrabať je nemožné, filtrovanie podľa aktivity schválne neposkytujú a to som si zaplatil VIP. No ale nebudem sa o nich viac rozpisovať, lebo tu sa rieši Partner na úrovni, pred ktorým ma uchránilo toto fórum :D

Napriek môjmu zlému dojmu zo zoznamovania cez net, mám jeden podnet na zamyslenie pre tých, ktorí píšu, že na zoznamkách sú len samí skrachovanci a úbožiaci. Pozrite sa na to, koľkí evidentne normálni ľudia sú, alebo boli na zoznamkách - len podľa tohto vlákna ich je dosť. Takže normálni ľudia tam tiež chodia, o tom niet pochýb. Len sú možno zasypaní v mase hlušiny...

Ja som bol sklamaný, lebo som mal iné očakávania. Myslel som, že problém bude s výberom, nie s kontaktovaním, ale to som sa sakra sekol. Tiež som myslel, že ten biznis nie je až tak na úkor funkčnosti zoznamky, ale to som bol tiež riadne vedľa. Takže myslím, že treba mať reálne očakávania: je to biznis, sú tam lúzri, podvodníci, klamári, filtre nefungujú. Ale napriek tomu, nájdu sa tam isto aj ľudia, kvôli ktorým sa oplatí podstúpiť tú pekelnú cestu. Veď sme tam boli aj my všetci...

Kusy

Partner na úrovni je podvodná zoznamka. Zaplatil som poplatok a nic mi nesprístupnili. Navyše mi ho nechcú ani vrátiť.
Radšej pozvite kohokoľvek na ulici na Colu a budete mať z toho lepší zážitok ako sa spojiť s takýmito kšeftármi.
NEODPORÚČAM