Partner na urovni - skúsenosti ?

Hladamlasku

Solista, co tak sa zoznamit tu?;) Mam ten isty pocit, ze v mojom veku uz nenajdem normalneho chlapa. Nikdy som nemala stastie na vztahy :(.

Solista

Fascinuje ma, ako dlho je už pri živote táto téma. Od roku 2014 a stále nové príspevky. Ja som bol na tej zoznamke zaregistrovaný a mal VIP členstvo zaplatené na 3 mesiace pred troma rokmi. Za ten čas som tam natrafil len na jednu normálnu slečnu. Aj keď sme neskončili ako pár, aj tak si sem tam z času na čas napíšeme a občas skočíme na kávu pokecať. Takže z tej hromady čudných ľudí a fake profilov, je isté maličké percento aj normálnych ľudí.
Ja som zhodnotil, že problém asi nebol v zoznamke, ale vo mne. Ja som nikdy nebol na dopisovanie si. Chat je pre mňa ok, keď si píšem s so známym/kamarátom a riešime niečo vecné.
Naopak zoznamovanie so slečnou má svoje čaro len na živo. Očný kontakt, farba hlasu, mimika a všetko to ostatné. To ako jeden na druhého reaguje počas konverzácie. To je podľa mňa to pravé čaro zoznamovania. A toto sa cez internet nebude dať zažiť nikdy.
Páčil sa mi jeden komentár tu v diskusii, v ktorom sa písalo "Prečo majú zadaní symbol, ktorým je obrúčka. Ale single takýto symbol nemajú?" Veru, keby niečo také bolo, celkom by nám to single uľahčilo život. :)
Mám 31 a obávam sa, že keďže som premeškal párovaciu fázu života počas študentských čias. Tak som už svoju najväčšiu šancu na normálny vzťah zmeškal. Smutné je, že tu čítam o dosť slobodných slečnách okolo 30, ale nie a nie na nejakú natrafiť. Kde sa skrývate? :)

BLOGER

Absolutna katastrofa, prihlasila som sa tam zo zaujimavosti a potom som chcela zrusit clsenstvo s tym ze mi napisali ze je to zrusene a o par mesiacov mi strhli 90 e z uctu s odovodnenim ze nic sa neda robit !!!!!! Som zhnusena NEODPORUUUUUUUUUUUUUUUCAM

Kvetinka555

Silvinka 3101:Keď známa kupovala VIP členstvo, mala poriadne čítať. Zľava napríklad 5,95 mesačne platí pri zaplatení na celý rok.To je tam jasne napísané. Preto jej stiahli samozrejme za celý rok, čo činí 71,4 e.Takže nikto neklame, známa asi nevie počítať. Ja som si dva krát platila členstvo VIP..a bolo to v poriadnu. Keďže bola akcia za 3,45 e mesačne pri zaplatení na pol roka, tak som zaplatila samozrejme 3,45 krát 6. Jednoduchá matematika:) Pekný deň.

crassus

...5.95...bola tuším akciová cena za mesiac, pri platbe za celí rok...takže u mňa v poriadku...ľudia, veď si aspoň prečítajte za čo platíte ! ...

patricia3101

Dávajte si ľudia pozor !!!! Známa mala "príjemnú" skusenosť s touto "inštitúciou".Poplatok , ktorý je na stránke uvedený je 6€. Zadáte číslo karty, zaplatíte a príde Vám sms o tom, že Vám strhli 71 € !!! Samozrejme nikde nieje uvedené že " platba kartou suma 71€" Myslíte si že platíté 5,95 €. Peniaze odídu majiteľom do Nemecka na účet. Vaša banka Vám pomôže jedine tak, že Vám zablokujú kartu /samozrejme pošlú nové číslo karty-novú kartu/ aby Vám ešte nemohli strhnúť viac peňazí + do 180 dní ak si požiadate v banke o vrátenie peňazí tak Vám ich vie banka zabezpečiť späť /ale aj nemusí ;-)/ takže pozor na túto "zoznamku" , čudujem sa, že sa ľudia nespojili a nedali žalobu. Hneď ak Vám strhne z účtu sumu, ktorú ste ani nemali platiť, treba volať do banky na infolinku kde Vás prepoja a povedia čo treba.

Ďakujem, smutné že ľudia sú taký hajzli že "zarábajú" na hocičom doslova !!