Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

0vecka

inak nevim presne kao je to s tou rakovinou ci sa moze vyliecit aj bez liecby a ze ci vobec existuje asopn jeden dobre zdokumentovany pripad takehoto vyliecenia. tusim boli nejake podvody typu ze babicka sa liecila chemoterapiou a zaroven aj alternativne, uspech ale prisudila alternative. Tusim ju usvedcil jej manzel :). niekde som o tom cital.

Prezyvka55

Euva ved Jobs sa radi k failom alternativnej medicine nie? :D chcel ist alternativou a zbytocne stratil cas a tak umrel, keby isiel na operadcie skor tak by prezil alebo?

Euva

doubledog, akú metodiku by si navrhoval na mieste "alternatívcov" ty?
pozri, ja veľmi rada čítam tvoje príspevky, milujem tie v ktagorii Vzťahy, Psychické problémy. Si veľmi racionálny a vieš prinieť nový pohľad na vec. Tu ma udivuje, že napíšeš o 4 ľuďoch ... ja by som ti mohla vymenovať stovky mien ľudí, čo žijú, stovky, čo zomreli... Rakovina je akosi smrteľné ochorenie. Niet času na srandičky.
Liečitelia majú váhodu, môžu pacientom hovoriť to, čo chcú počuť. Lekár nesmie. Musí sa držať vedomostí, dát. Nemôže vytrhávať jednotlivosti. Keď ste spomenuli Jobsa, napadá mi Fedor Flašík. Má dosť peňazí a nezdržoval sa, nevybavoval Mayo clinik ani mexického liečiteľa. Okamžite ale okamžite začal liečbu, preskákal si svoje peklo a je tu. On hlavne nestrácal čas.

Prezyvka55

0vecka mozno to az take dobre nie je, mozno im to vyhovuje ze je to na baze dovernosti a keby to bolo medializovane ukazalo by sa ze to az take dobre nie je preto je fajn ze nie vsetci pacieti o sebe vedia.

0vecka

2 Prezyvka55 a preco to nespravia ti z Mexika? ak by sa ukazalo ze su lepsi tak by sa im to mnohonasobne vratilo. Stacilo ak by kazdeho 10. pacienta poslali naspak nech si tu rakovinu zdokumentuje u 5tich lekarov a budu ho liecit zadarmo...

2 Doubledog sak aj alternativci si mozu robit statistiky

Euva

Ovečka, teraz plne s tebou súhlasím.
Mimochodom, aj Billyho Besta musím naklikať .. som to aj ale ..

Štatistiky treba vedieť interpretovať. Ale aspoň nejaké dáta sú lepšie ako vágne výroky.

Lekári sú populáciou informovanou. Nechodia za liečiteľmi. Zatnú zuby a nestrácajú čas, vydupávajú si riešenia čím skôr. Operácie, chemoterapie, rádioterapie, .. aj za cenu nežiadúcich účinkov.

Prezyvka55

0vecka
tusim co si tym chcel povedat ale je to otazkou penazi, kto chce tak to moze spravit, nic mu v tom nebrani ist do mexika vratit sa robit si zaznam, kazdy ma na to pravo
Preco by to mal robit niekto "automaticky"?