Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

doubledog

ja osobne skusenosti nemam, ale ked zvazim, ake medzery a neznalost sa obcas vyskytuju v beznej, klasickej medicine (a ake ucinne su voci nej niektore postupy tzv. alternativnej), az taku velku doveru v nu nemam.

ked to tak zhrniem, v mojom blizkom okoli sa liecili na rakovinu zatial 4 ludia:
1. sa liecil klasicky, uz je mrtvy
2. sa liecila alternativne, zije.
dalsi dvaja sa prave teraz liecia klasickymi metodami, vysledky ich liecby teda nepoznam.

a statistiky su skreslene jednoduchym faktom.
priaznivci klasickej mediciny maju sklony bagatelizovat akekolvek vysledky alternativcov, pricom maju na svojej strane obrovsky aparat, ktory stoji na ich strane.
alternativci zas nemaju vobec chut a ani cas zaoberat sa zlozitymi dokazovacimi postupmi.
velmi casto im v tom brani aj rozsiahly system, ktory je aktivne proti nim.
jednou z prekazkou je fakt, ze clovek, co sa rozhodne liecit inak, je vystaveny tlaku ci uz zo strany lekarov, pribuznych, okolia...
existuje proste plno roznych pricin, preco je tazke spravodlivo vyhodnotit skutocnu ucinnost.

GoFruit

Ok koncim ja sa tu urcite nemienim dohadovat a kazit si den. Zivot je prekrasny a travit ho takymito blbostami je sproste. Tak caute

Prezyvka55

Ja som mal na slovensku a aj tu v nemecku sukromnych lekarov a posielaju ma na vysetrenia kade tade aj s prkotinami, nakoniec si to aj platim :D
ale tak nemozem povedat ze by niekedy niekto nieco zanedbal.

hanka9

Ano, chce ta v prvom rade "vyliecit" z penazi

P.s- u nas je lekar "plateny" od poctu chorych pacientov a nie od poctu zdravych

v Cine je to inak, vsak ...

mali by sme si zobrat priklad ...

GoFruit

No tak ked uz sme pri tom kto koho pozna tak v mojej rodine zomrelo ddost ludi na rakovinu a liecili sa len klasicky. A kuriozny pripad -mamina sestra ja som ju uz nepoznala zomrela velmi mlada na tumor na mozgu lebo ked chodila za doktormi ze ma bolesti tak ju vysmiali ze len simuluje. Ked prisli na nador a presla ozarovaniami, zomrela.

Euva

GoFruit, prírodné látky sa v medicíne skúmajú odušu.
Aj voda má chemický vzorec.

Vieš, koľko firmy vrážajú do vývoja liekov ? Mnoho. Myslíš, že neoverovali B17 z marhuľových jadier? Bože! Oni sa vrhajú na každú blbinu s nádejou, že z toho dačo bude a oni budú prví, kto s tým príde na trh.

Napríklad o marhuľových jadrách sa píše cca 15 rokov. Bože! Keby fungovali, dávno sú izolované, spracované a presne dávkovateľné v miligramoch v tabletkách. Bolo by vymenované, na ktoré nádory zaberajú, na ktoré ich štádiá alebo s akými inými liekmi. Ale to už by mali tabletkovú alebo injekčnú podobu - a naturalisti (?) môžu začať kričať, že je to chémia a preto je to fuj!

Napríklad základné lieky na hypertenziu - ACEinhibítory sú z hadieho jedu. Chcete si chytať hady a filtrovať si sliny. Jeden povie, daj si centilitee a druhý že 2 deci. Žiadny sa pod výber a dávku lieku nepodpíše aj s dátumom a pečiatkou .. ale bude jeden múdrejší než druhý.

K tomu liečeniu a vyliečeniu: pozri si odpoveď hanke.

Euva

hanka, zobuď sa.
Možno v USA.
Ktorý lekár na Slovensku, ktorý robí len na poisťovňu sa uchádza o pacientov ? Nepoznám.
Ver mi, lekár ťa chce vyliečiť. Chronici zapĺňajú čakárne, niektorí vyrábajú atmosféru nespokojnosti a lekár na nich vyrába ekonomickú stratu (limity a ceny výkonov nižšie než za babysitter alebo paušál u praktika).

Euva

Ovecka, dik, Steva pozriem, ked bude viac casu.
Sampon, ja takych nepoznam.
takze podla teba: lekári na onkologii povedia "choďte si umrieť domv" alebo "zoberte si ho na zomretie domov". To tak nefunguje. Že by sa taký pacient potom vyliečil u liečiteľa a nehemží sa to sťažnosťami na Urade na dohľad... To by bol škandál za škandálom a novinári by si zgustli..
Onkologickí pacienti chodia medzi kúrami domov. To je štandardný postup. Liečebné schémy majú intervaly medzi podaním liekov a podobne. Ale neprepúšťajú ich zomrieť. Môžu vyzerať biedne, to je fakt. Lekár nedevastuje človeka, ak neverí, že mu tým predlžuje život a že po prekonaní akútnych nežiadúcich účinkov bude lepše.
Je to voľba menšieho zla.
Lekári nechodia k liečiteľom. Myslíš, že by sa obetovali klasickej medicíne, keby nemali na očiach výsledky ?

hanka9

Ano, doktori

potrebuju "liecit"

no nie pacienta uzdravit!

P.s- to by tak vyzeralo, aby bol kazdy zdravy, vsak :-o))