Ake mate skusenosti s antikoncepciou Regulon?

tiniska4546

mne sa zase casto opakuje plesnove ochorenie posvy...to moze byt z HAK? lebo ja to nechapem....hak uzivam asi 3 mesiac ziadne neziaduce ucinky len toto....mam zmenit? ci to ustupi...lebo nerada by som experimentovala s inymi liekmi ked s tymito nmam ziadne problmy...(az na toto)

frances

Mne stačil tento mesiac s Regulonom. Stihla som pribrať 2 kilá, pleť sa mi kusok zhoršila a menzes som zatiaľ nedostala tak nevííííím. Asik prejdem na inú HAK.

rikkkki

ja beriem regulon pol roka...zo zaciatku som mala take preoblemy ako je krvacanie mimo cyklu a taak...ale to sa upravilo...teraz mam skor problem ze menstruaciu dostanem o 2-3 dni skor....

monikaaa

tak ja som ju brala ale 4mesiace aj viac no som z nej dost pribrala.ale je to individualne...mne nesadla inej moze...ale su aj s nizsim poctom hormov

kokyca

ja beriem regulon skoro 4 roky... preto vam poviem moju skusenost.pre dva roky bolo vsetko v poriadku pribrala som 2 kila ale nikdy viac, lenze ani tych 2 kil sa neviem zbavit (ale to mi neuskodilo).co je vsak horsie ta unava. zo zaciatku som si to neuvedomovala ale v poslednej dobe to nie je dobre, mam malo energie. nikdy som nemala bolesti pri menzese pred uzivanim regulonu, ani prve mesiace, potom som zacala... velmi ma bolievaju krize, menzes mi vsak nikdy nemaskal a nikdy som nemala strach s otehotnenia pri regulone... dokonca, musim sa priznat, pri tom, ze viackrat som si liek zabudla dat a vzala som si ho potom po viac ako 24 hod... bohuzial, regulon je vyborny ale len na isty cas, potom neposobi najlepsie, aspon u mna to tak je. preto som sa rozhodla este pred zaciatkom leta antikoncepciu vymenit

ja1982

ja beriem regulon uz minimalne 5rokov a stale som taka ista, nemozem vsak ani schudnut, pribrat ano ak by som vela jedla. MOzno nachvilu presedlam na nieco ine, ale pravdaze sa najprv poradim s gynekologickou ci mi to prospeje

utopia

Je osobne som kedysi brala regulon viac než pol roka a nepribrala som ani kilo,aj by mi to nevadilo,lebo som tenučká,ale to mám v genetike,že nepriberiem,ale moja kamoška to berie vyše roka a takisto je štíhla a v ničom sa nemení.

sililinkaa

awojte ja berem regulon uz mesiac a myslim ze je to wsetko w uplnom poriadku ziadne neziaduce ucinky nemam. len som trosku precitliwena ale to je minimum..... osdporucam wam... ale tak samozrejme komu ako sadne..