Ake mate skusenosti s antikoncepciou Regulon?

ella

ja som ju brala, podľa mňa veľmi dobrá antikoncepcia, dokonca som pri nej nemala žiadne bolesti pri menzese a to mi normálne keď som ju nebrala bolo vždy veľmi zle aj od žalúdku, nemohla som poriadne jesť a o mäse ani nehovorím...no len kvôli tom, že užívam lieky kvôli ekzému som ju zmenila , bo sa mi pri nej znova vrátil

natanaela

prosim vas poadte mi. este nikdy som nebrala ziadnu antikoncepciu a rozhodla som sa az teraz.moj gynekolog mi predpisal prave Regulon chcela by som sa spytat nieco intimnejsie len neviem ci je to vhodne.prosim ak by mal niekto zaujem poradit mi ohladom Regulonu.. kontaktujte moj e-mail. vopred velmi pekne DAKUJEM

luci3

ahoj, ja som brala regulon 5 rokov, nepribrala som, a upravila sa mi plet,asi je to individualne, a po vysadeni som nemala problem otehotniet ako ma kolegyne, hlavne starsie strasili, otehotnela som raz dva

wewus

je to naozaj individulane beriem regulon vyse pol roka a zacala ma neskutocne boliet hlava a vystupuju mi na nohach zily kt su bolestive - riziko trombozy kvoli vysokej davke estrogenu ... vyskusala som uz viacero HAK ale regulon bol najhorsi zatial ...

majuska444

ja beriem laurinu ale dnes som bola u lekarky zmenit pretoze bola velmi draha.od lauriny som takisto nepribrala ale bola draha a aj plet sa mi o nieco zlepsila.dnes mi lekarka predpisala regulon no uvidim co to spravi s mojou pletou

vanilka1100

regulon uzivam uz aspon 5-6 rokov,nepribrala som viac ako keby som nic nebrala,myslim,ze je to velmi dobra antikoncepcia,nebyva mi pri nej zle,plet mam lepsiu a ani vykyvy nalady nemam,mozes byt spokojna

lienka111

no ja som ju brala niekolko mesiacov kvoli pleti. Nemala som s nou ziadne problemy ziadne vedlajsie ucinky (okrem toho som brala diane, a este jednu ale to neviem nazov). Ja som ich striedla lebo ani jedna mi nesedela - nezlepsila mi plet (ale ja som pernamentne v strese,takze nemozem ani cakat zlepsenie). Nepribrala som zo ziadnych tabletiek a to som ich brala 2 roky a zial mi ani nenarastli prsia

jaja

podla mna je to u kazdeho individualne ja som ju tiez brala a naozaj som trochu pribrala teraz som ju zmenila za inu a som spokojna