Ake mate skusenosti s antikoncepciou Regulon?

diana

Ahojte, ja Regulon beriem len prvý mesiac a soom s nim velmi zatial spokojná. Mám slabsie krámy menej bolesti pri krvácaní... proste ani nepriberám od týchto tabliet. Nebojte sa ani vy brat túto antikoncepciu je proste uzasna a neni mio vobec od nej zle a neni ani draha:-)

machulka006

nadovka: tuším som ti už do nejakej témy sem písala,ale si to tu nečítaš...

prečo sa toľko bojíš že si tehotná? si dospelá, inteligentná žena, snáď aj vieš ako funguje ľudské telo, ale naozaj si nechcem predstaviť koľko peňazí si už za testy vysolila...na čo potom sexuješ, keď sa tak bojíš? alebo prečo teda aspon nepoužívaš kondom?

btw, k tej krátkej menštruácii...
asi máš takú dispozíciu, lebo ak si dobre pamätám, aj pri braní Mercilonu si mala tento problém...
pri užívaní antikoncepcie sa navyše o menštruáciu v pravom slova zmysle ani nejedná. ide o krvácanie zo spádu hormonov...keďže ti nedozrieva vajíčko a nerastie ti sliznica maternice, nemá ti čo ani krvácať... nie aby si bola rada že ti tak dobre tá antikoncepcia fuguje, ty stále strašíš s tehotenstvom...

pochop, že pri užívaní antikoncepcie budeš mať STALE takú slabučkú menštruáciu, keďže to vlastne ani menštruácia nie je...
berieš predsa HAK, tak sa neboj

nadovka

zuzanka akoľko dní mávaš menzes? Lebo ja odkedy ju beriem sa mi zdá slabý. Teraz len 1 apol dňa a potom už len špinenie.

zuzannka

Ajoojte..Regulon,? Je to uplne supis antika..Aspon teda mne pomohla..Beriem ju uz stwrty mesiac, ale nestazujem sa.. Pomohla mi zmiernit dokonca az odstranit bolesti pri menstruacii, a uprawit ju aby bola prawidelna.... Nebolo mi z nej ani zle ani nijake ine wedlajsie ucinky som nemala..Som s nou hroozne spokojna..:)