Ake mate skusenosti s antikoncepciou Regulon?

zzuuzzaannaa

Beriem Regulon vyse dvoch rokov, ale chystam sa ho vysadit...menstruacia sa sice skludnila, akne ziadne (i ked ani predtym som s tym velky problem nemala)...ale posledne mesiace absolutny nezaujem o sex a strasna naladovost- doslova zmeny nalad z minuty na minutu. Inak som podcenila prve dva mesiace ked som to zacala brat - zacala som sa hrozne prejedat (pribrala som 5 kil),kedze ako vacsina antikon podporuje chut do jedla a neskutocne ma boleli prsia, nemohla som spavat ani na bruchu kvoli tomu. Vysledkom je, ze sa mi prsia podstatne zvacsili aj o dve cisla a mam na nich velke biele strie... Takze vsetkym radim aby sledovali priznaky a vcas zasiahli.

nony

ahojte beriem antikoncepciu regulon uz 2. mesiac a je vyborna len sa chcem opytat ci uz nastupil ucinok do mesiaca lebo som mala s priatelom pohlavny styk a on sa spravil do mna a mam strach aby som nebola tehotna. tak mi prosim pomozte a pred 3 dnami mi skoncila menstruacia

tetina

Ja beriem Regulon pol roka a musim uznat, ze na akne je fakt vyborny. Aj v skole sa ma pytaju, ze co som so sebou robila, tak konecne som so sebou spokojna.

cica

inac aj mne sa zda ze odkedy beriem regulon som dajaka precitlivena..ale celkom sa mi to paci..mam aj menej zlej nalady..ze by to bolo od toho? :))

ninak

pocujte regulon uzivam iba 2 dni ale mne sa uplne vytraca menstruacia je to normalne? do teraz mi trvala 7 dni a teraz 2 den a skoro nic ziadna krv...sa bojim...:-(

sashenka

ja užívam regulon už asi 3roky a nemôžem im vytknúť nič... som s nimi spokojná - s nežiadúcimi účinkami som sa počas môjho užívania nestretla

micaaa

no neviem, kdesy som citala, ze regulon je len kopia nejakeho originalu. mne ju moja gyn.chcela dat namiesto jeanine (s ktorymi som bola velmi spokojna, len som raz nekrvacala) ale kedze vsetko bolo v poriatku, tak som ostala pri jeanine...som s nimi spokojna, nepribrala som, zlapsila sa mi plet, nemam znizene libido. nemenila by som ich. aj ked su drahsie, vzdy je to lacnejesie ako momentalne dieta :)