Ake mate skusenosti s antikoncepciou Regulon?

Sis_

Ja som začala brať Regulon pred mesiacom cca a nič mi nebolo pribrala som max 1kg ale cvičím čiže som ho už aj stratila :) všetko závisí od organizmu

siska2

ahojte,ja uživam regulon 4roky a posledne 2mesiace nekrvacam ale len špinim,taky hnedy vytok,neviem či to može byt regulonom?

jankaaaaaaaaa

nizko, stredne a vysokohormonalne sa zenam urcuju nie podla ich telesnej vahy ale hlavne podla veku!!!
mas v tom riadny chaos!
pre obezne zeny ci pre zeny s nadvahou je urcena hak s hormonom, ktory nezadrziava vodu, ako tu spominala maruska

maruska123

este jedna vec, lebo mas v tom nejaky zmatok

nezalezi na tom, ci beris lacnu antiku alebo o 2 eura drahsiu, vsetky su rovnako kvalitne, ide len o to, ze ako zena zareaguje na ktoru, pretoze kazda zena inak reaguje na kazdu haka kazdej zene by sa mala predpisovat s ohladom na jej zdravotny stav, vek a podobne

drahsie su antikoncepcie len pre to, ze su novsie na trhu, ale s kvaliou to nema nic spolocne, pliagu ti moze sposobit aj ta najdrahsia antikoncepcia...

maruska123

psps takto to vobec nefunguje...su antiky s takym hormonom, ktore nezadrzuju vodu v tele, konkretne je to hormon drospirenon, vsetky ostatne vodu zadrzuju, nezalezi ci si tucna alebo stihla..to s tym nic nema...to ako zareaguje telo zeny na hormony, nevie ani ten doktor a nejak priamo s vahou to vobec nesuvisi

PSPS

Ešte jedna vec, veľa z vás tu píše, že z nich priberáte a tak...ale to záleží od typu antiky...sú NíZKO, STREDNE A VYSOKO hormonálne.Keď sú nízko to dáva štíhlejším lebo nepotrebujú tolko hormónov ako tie silnejšie.Strednehormonálne dáva klasickým diečatám, ktoré niesú vychrtlé :) a vysokohormonálna je pre plnšie tvary.Tak ak ste štíhla a dá vám strednehormonálnu je jasné že niečo priberiete, nedaj bože ak ste ani tučné ani chudé a dajú vám vysokohormonálne...vtedy sa už priberá pomaly po desiatkach a skôr začínajú vedľajšie účinky......tak ak vám predpíše antiku spýtajte sa aký typ z tých 3(nízko, stredne, vysoko) a ak nebudete súhlasiť napr.ste štíhla a dá vám strednú kľudne protestujte, mala by vám to zmeniť ak samozrejme je to na hrane s váhou teda či ozaj môžte mať nízkohormonálnu alebo takú ktorá by sa vám pozdávala...

PSPS

Akurát doberám posledné balenie týchto tabliet, užívam ich 2 roky, gynekologička mi vravela, že mi nič nie je keď sa mi zdalo, že mám nejaké vedľajšie účinky....mám 19 rokov takže musela som prestúpiť ku všeobecnej lekárke z detskej....robila mi len prvé základné testy a hneď ma poslala na srdcové a cievne a s okamžitou platnosťou zakázala užívať tento hnus!!!!!!Mám 19 rokov a anémiu, arytmiu a vážnejšiu dýchavičnosť!!a problém s libidom a vecami okolo toho!Neradím užívať túto antikoncepciu!!Radšej si priplaďte tie 2 eurá mesačne a niečo kvalitnejšie!!!....neviem ako každé telo zvládne niečo iné, a aj to moje bolo odolné, ale po tak dlhej dobe užívania sa vedľajšie účinky určite objavia u každej ženy!!

PSPS

Akurát doberám posledné balenie týchto tabliet, užívam ich 2 roky, gynekologička mi vravela, že mi nič nie je keď sa mi zdalo, že mám nejaké vedľajšie účinky....mám 19 rokov takže musela som prestúpiť ku všeobecnej lekárke z detskej....robila mi len prvé základné testy a hneď ma poslala na srdcové a cievne a s okamžitou platnosťou zakázala užívať tento hnus!!!!!!Mám 19 rokov a anémiu, arytmiu a vážnejšiu dýchavičnosť!!a problém s libidom a vecami okolo toho!Neradím užívať túto antikoncepciu!!Radšej si priplaďte tie 2 eurá mesačne a niečo kvalitnejšie!!!....neviem ako každé telo zvládne niečo iné, a aj to moje bolo odolné, ale po tak dlhej dobe užívania sa vedľajšie účinky určite objavia u každej ženy!!

gogo69

Ja som brala Rgulon 5 rokov a pribrala som 2 kilecka,no som si ista ,ze to nebolo od HAK.Treba sa uvolnit a nestresovat nad tym,ci clovek priberie,alebo nie ...Tie kilecka potom pribudnu same :)