Ake mate skusenosti s antikoncepciou Regulon?

ity

Zdravim, ja uzivam regulon uz skoro 6 rokov a vsetko v poriadku, ale v zaciatkoch som pribrala skoro 10kg, aj ked mi doktorka hovorila, ze tato HAK by mala prave vahu regulovat... ale inac ziadne problemy, bolesti. Velmi sa mi zlepsila plet, a skratila doba krvacania z 10 na 5 dni. Co je u mna dost podstatne.

Fotografka22

Ahojte , mám 16 rokov a od ďalšieho menzesu začínam brať REGULON, potrebujem vedieť , či je možné že s toho priberem alebo mi aspoň prsia narastú ?? mi napíšte plis na mail , fotografka221@azet.sk ďakujem

kikuška.....

Ja Regulon beriem 11 mesiacov a nemám žiadne problémy, žiadna bolesť, ani nevoľnosť, dokonca som vôbec nepribrala (aj keď som chcela). Ja som s nim spokojná.

Kika9

Ahojte, chcela by som sa spytat na uživanie HAK, ako celkovo.... na každej tabletke, na obale, je čislo a skratka dňa... chcela by som vedieť, že či mam 1. tabletku začať brat podľa dňa, alebo postupne ako odhora, vľava, ďakujem. V príbal. letáku som si tuto info nevšimla...

ivana0101

Regulon som brala 3 mesiace... bola som brutalne precitlivena, bolelo ma brucho ako pri menzese aj mimo kramy... vyhadzana som bola totalne aj tam kde predtym nie... pocula som ze regulon je fajn... aj cena je ok...ale musela som to vysadit... pribrat som nepribrala ... ale presla som na Yadine a som spokojna

sasena

beriem regulon uz asi päť mesiacov a pribrala som pät kilov,takze uz s nou končim,prvé mesiace mi bolo tiež z nej nevolno