Ake mate skusenosti s antikoncepciou Regulon?

zuzicka8

mam problem pribrat. je to neuveritelne, ale je to tak. brala som triregol, mam pocit, ze som schudla z neho. teraz mi lekar predpisal regulon, tak uvidime. mna preto vase komentare o priberani z regulonu potesili..

aja05

brala som ho predtym 5 rokov a nic mi nebolo, dokonca som schudla s nim 33kg tak nech nikto nehovori o pribrati z liekov na take veci neverim... chudnutie a priberanie je o strave!!!! kto neprezil nepochopi o tom to je... od kedy som ju potom vysadila mi proste nesedi a pochybujem ze mi ju v lekarni preplatia naspat

:-)

ahojte, len pre vašu informáciu - priberá sa z jedla a nie z liekov - !! ak máte silnú vôľu a napriek tomu že máte chuť napchať sa a neurobíte to, nepriberiete. Ja beriem teraz REGULON zatiaľ je to v pohodičke.. uvidím čo dalej.. mne nerobilo dobre Lindinette 20 padali mi vlasy

iwuschqa

ahojte dievcence ja berem regulon uz vyse roka a priprala som skoro 10 kil a dost mi to prekaza chystam sa ju vysadit mate niektora podobnu skusenost? a co ste urobili?

ja242

ja som brala HAK regulon rok aj pol.. bohužial s ňou nemám vôbec dobré skúsenosti a ani moje kamarátky čo ju brali. Moja váha sa behom niekoľkých mesiacov zmenila zo 49kg na 59kg a pritom som sa stravovala normálne tak ako aj predtým..snažila som sa neskôr držať rôzne diéty, cvičiť, ale nič nepomáhalo.. a ani doteraz nepomáha..neviem sa nadobudnutých kíl zbaviť a to regulon nepoužívam už dosť dlho.....bola som taktiež veľmi náladova, moje ukrutné bolesti pri menštruácii nezmizli jedine tak sa možno o 1° zlepšili, jediné pozitívne bolo, že som mala krajšiu a čistejšiu pleť, ale to je asi jediné pozitívne a taktiež ešte cena samozrejme... ale môžem povedať že REGULON už nikdy viac...ale tak je pravda že na každého HAK pôsobí inak..

dipo

Moja zena brala regulon 6 rokov. Nepribrala snad ani 1kg pri vahe 54kg. Mala dost velke problemy aj s akne, preto si vybrala regulon. Akne jej takmer uplne vymizli. Nezmenila sa jej ani naladovost. Menstruacia sa jej upravila a mala ju ako hodinky. Viac krat sa jej stalo ze zabudla jednu tabletku a nic. Ked sme sa rozhodli mat dieta prestalaho brat a pouzivali sme kondom. Po cca troch mesiacoch sme \"skusili\" a nasa krasna dcerka sa nam podarila na prvy krat. Po porode zacala brat nejaku inu antikoncepciu, kedze kojila malu. Ale mala dost extremne nepravidelne a silne krvacanie. Medzitym stratila mlieko tak chce predpisat opat Reulon, ale lekarka nejako strajkuje, ze jej chce predpisat ine lieky. Asi ma nejake zisky z toho.