Ake mate skusenosti s antikoncepciou Regulon?

regulon

čavko.. ja som tiež za nazor ze je to individualne.. brala som ju vyse dvoch rokov a teraz som sa rozhodla pre inú, skusit zmenu..
lenže som si kupila minuly mesiac dve balenia navyše..takže

PREDAM DVOJMESAčNE BALENIE REGULON.u - CENA 12e..

ak máš záujem - mail - paulina.habanova@gmail.com

lenka256

k tej mojej sprave predchadzajucej...na cene sa mozme aj dohodnut...moze byt aj nizsia..ak mate zaujem ozvite sa

lenka256

Ahojte predám hak Regulon 1x21 tbl samozrejme v záruke za 8,-€ aj s poštovným...mne doktorka zmenila po 7 rokoch antikoncepciu na inu...tak z toho dovodu...ak mate zaujem, tak mi napiste na mail lenka.tallova@umb.sk........pekny den

mataBB

.... to by si potom nemohla brat ziadne lieky, lebo by si sa rozplakala pri kazdom pribalovom letaku

napr moja mama berie lieky na tlak, kde je medzi neziaducimi ucinkami aj smrt...no a co ma robit ked ich brat musi ked ine jej nepomohli?

a neviem co robis z toho taku dramu, ja poznam vela bab z mojho okolia, ktore beru antiku a nikto nema problemy...jasne ze tu citas len negativne ohlasy, pretoze sem vacsinou pisu ludia s problemami, ale neber to tak ze teraz vsetci co beru regulon su na tom takto ako sa pise na forach..fora su na to aby ludia vyriesili svoje problemy, tak jasne ze tu budu pisat prevazne ludia s problemami

.....

Hmmm... ja som sa pri tom príbalovom letáku rozplakala... nedala by som si antikoncepciu, keby mám pravidelnú menštruáciu, ale myslím že mi nič iné nezostáva. Silno rozmýšlam nad tým že ju ani nezačnem brať, podla toho čo tu čítam a podla toho príbalového letáku.

lasky

cauky....no tak ja beriem regulon uz druhy rok...moja vaha predtym bola 46kg, takze pribratie o pat kg, ma netrapilo, aj prsia sa mi zvacsili, no vsetko sa prejavilo postupne, pol roka az rok cca..no teraz ma trápi, ze sa mi dosť zhorsila plet, dokonca aj celulitida mi dost pribuda, a to som mlada, stihla, nezererm :D a myslim ze sa aj hybem, no a s chutou na sex je to tiez dost po biede...takze neviem co s tym...asi budem musiet vysadit, l

exregulonka

..ja som musela regulon vysadit asi po 3 mesiacoch...mala som zavraty, unavu a vobec ziadnu chut na sex....a vacsina pribera a kedze ja som chudsia a mam tendenciu chudnut tak som z toho aj schudla... potom mi dala doktorka novynette ..a to bolo to iste..uz nikdy viac..po vysadeni som bola ako rybicka :)

Galadriel

Ahojte.začinam brat Regulon a kedže návod k tabletkám je ,,naprd´´ mám na vás dve otázky: 1. Po kolkých dňoch uz mozem mat pohl. styk aj bez inej ochrany a či vplýva fajčenie na účinnosť tejto HAK? Ďakujem.

12lila24

Ahojte
Ja beriem regulon už 2 roky a tiež som pribrala ale nie je to až také viditeľné je to úplne v pohode.Akurát čo mi prekáža v poslednej dobe som dosť \"nafúknutá\",neviem či je to z trávenia ale ja mám pocit že to mám z antikoncepcie.A čo sa týka ostatných vecí nemám žiadne iné problémy,pleť sa mi o dosť zlepšila aj prsia mi trošku narástli.No s menštruáciou sa mi nezmenilo nič stále mám bolesti aj dlho mi trvajú ale vychádzajú mi presne na deň a to je veľké plus.