Desiata

Príspevok v téme: Desiata
MarianMajo

Dobrý deň,
chcel by som poprosiť o rady rodičov, čo na desiatu,
nejaké nátierky (prípadne postup) alebo niečo iné..
Niečo čo je zdravé a zároveň to zasýti
Takmer každý deň dávam deťom do školy to isté, niekedy to samozrejme obstriedam ale už mi je blbé, že nosia stále chlieb, maslo a salám..

Ďakujem za rady

Hnedovlaska8

AJ JA KUPUJEM LEN TAKE SUNKY KTORE NEOBSAHUJU MASTNE OKA. TIE SU NAJLEPSIE! VACSINOU V COOP JEDNOTE MAJU DOBRY VYBER. DA SA VYBRAT AKAKOLVEK ALE MAM OBLUBENU ZNACKU KTORU VACSINOU KUPUJEM.

Ananaska

Chlieb, alebo nejaké pečivo...
- Lučina a reďkovka
- bryndza a paradajky
- avokádo, paradajky a slnečnicové semienka
- tuniaková nátierka a paprika
- domáca paštéta a paradajky
- Lunter nátierka
- tuniak, vajíčko, paprika a parenica

- jogurt s granolou
- jogurt a banán
- jablková výživa s piškótami, banánom a jahodami

Irenn-a31

...Mne by ste mohli poradit nejaku chutnu sunku, ktora nebude obsahovat take tie "mastne oka"...Mojmu drahemu to velmi prekaza a pomaly ziadnu sunku ktoru som doposial kupila mi nechcel zjest...A to som si davala velky pozor, aby mastne neobsahovala ale aj tak...Uz som z toho zufala...Poradte...

Inga89

Presne ako pisete! Zdrava varianta peciva a ide sa :-) :-) K tomu chutnu suncicku, zeleninku, syrokrem a ranajky, desiaty a veceru su na svete :-)

krinka

oni sa majú až moc dobre pri mne len niekedy si to až tak nevážia. ale tak na to som si už zvykla:-) no práve na internete som už hľadala a všetky zaujímavé recepty som už poskúšala. čakala som, že mi nejakú novú stránku podhodíš alebo nejaké recepty mi napíšeš;-)

dobreuz

Magdala presne! S takou Schwarzwaldskou šunkou je úplne úžasná, alebo ju jem ku vajíčku na tvrdo na večeru.

madgala

dobreuz ta je velmi dobra, my len tieto kupujeme a hlavne tie tmave ako si napisal a ked su este cerstve, tak to je nebicko v papulke. k tomu uz len chutnu sunku a zeleninku a desiata ci ranajky su na svete:):)