Desiata

Príspevok v téme: Desiata
MarianMajo

Dobrý deň,
chcel by som poprosiť o rady rodičov, čo na desiatu,
nejaké nátierky (prípadne postup) alebo niečo iné..
Niečo čo je zdravé a zároveň to zasýti
Takmer každý deň dávam deťom do školy to isté, niekedy to samozrejme obstriedam ale už mi je blbé, že nosia stále chlieb, maslo a salám..

Ďakujem za rady

alicia27

beatik som rada, ze ich poznas a ze si mi podrzala stranu...ktory produkt si od nich vacsinou kupujes?...ktory ti najviac chuti?...sashasss teraz ich uz isto zbadas, ked o nich vies...nemas zaco, rado sa stalo..a daj potom vediet, ci ti aj chutili, ok?..

sashasss

Ano, dobre si pochopila Alicia, take hladam. Tie som este neskusala. Po pravde som take v obchode ani nevidela. No teraz ked budem vediet, tak sa po nich pozriem a vyskusam. Dakujem ti za tip.

Beatik_Mm

@alicia27 - Tie papávam a súhlasím, že žiadne mastné oka tam nie sú! Veď majú vysoký obsah mäsa, tak mastné tam nemá byť ani z čoho!

alicia27

nie som sice Anka ale dufam, ze ti nebude vadit Sashass, ze sa zapojim do vasej konverzacie...tak v rychlosti som pochopila, ze hladas sunku bez mastnych ociek, je tak?...skusila si napriklad uz sunky od Krasna?..ich skoro ziadne nemaju mastne oka, lebo obsahuju velke % masa!...nam celej rodine vyhovuju, takze povacsine kupujem uz len tie...

Andrea02

Ja v Kauflande kupujem deťom i tieto pomazánky od Luntera: www.letakytentotyzden.sk
Namažem im nimi rožok alebo nejaký chlebík, obložím zeleninou a ešte sa mi nestalo, že by mi to doniesli späť :-)

ankka

@Irenn-a31: nie si vôbec sama...ani ja ich nemôžem jesť, totálne mi vadia tie "mastné oká" - ako si to nazvala...ale je veľa aj takých bez, len si treba trochu viacej priplatiť...

Irenn-a31

...Je to dakujem ti velmi pekne za spravy...Ano, moze byt, ze tie s tymi mastnymi okami su sunkove salamy ale vsetci ich nazyvaju ako sunky...No nemam ich rada...

...LucydB tie, ktore si tu spomenula maju spominane mastne oka?...Tiez asi nie, ze?...Lebo raz som ich v obchode pozerala a vyzerali celkom pekne...Ktoru si najcastejsie od nich kupujes?...

LucydB

ako vidim tak tu je rec o kvalitnejsich sunkach a masovych produktoch...dlhsie obdobie si davam pozor, co kupujem. pozorujem obsah a taktiez sa snazim kupovat sunky len s vysokym obsahom maso...no u mna su number one sunky od vyrobcu krasno. ale samozrejme, ze som vyskusala aj ine, no vratila som sa k tymto. chutia mi viacej...