Desiata

Príspevok v téme: Desiata
MarianMajo

Dobrý deň,
chcel by som poprosiť o rady rodičov, čo na desiatu,
nejaké nátierky (prípadne postup) alebo niečo iné..
Niečo čo je zdravé a zároveň to zasýti
Takmer každý deň dávam deťom do školy to isté, niekedy to samozrejme obstriedam ale už mi je blbé, že nosia stále chlieb, maslo a salám..

Ďakujem za rady

Naty93Hvolkova

Mojím deckám robím na desiatu celozrnné pečivo alebo domáci chlebík (keď sa mi chce cez víkend piecť a mám na to čas) s maslom, 92% šunkou a zeleninou. Chutí im to a myslím, že to je aj vcelku zdravé. Oni sú ešte vo vývoji, takže potrebujú kvalitnú desiatu!

Beatik_Mm

@alicia27 - Akýkoľvek produkt si od nich kupujem, väčšinou sa rozhodujem podľa toho, aké majú v danom obchode. Lebo niekedy sa stane, že už je len jeden druh šunky od nich, tak zoberiem 20-30 dkg z toho. Nikdy sa nebojím, že by mi nechutila, keďže od nich mi všetky chutia.

stylelucky

Babulky mne od nich velmi chutia klobasky "Madarky", tie vyskusajte:):) Su tiez bez lepku a maju vybornu chut;);)

alicia27

beatik som rada, ze ich poznas a ze si mi podrzala stranu...ktory produkt si od nich vacsinou kupujes?...ktory ti najviac chuti?...sashasss teraz ich uz isto zbadas, ked o nich vies...nemas zaco, rado sa stalo..a daj potom vediet, ci ti aj chutili, ok?..

sashasss

Ano, dobre si pochopila Alicia, take hladam. Tie som este neskusala. Po pravde som take v obchode ani nevidela. No teraz ked budem vediet, tak sa po nich pozriem a vyskusam. Dakujem ti za tip.

Beatik_Mm

@alicia27 - Tie papávam a súhlasím, že žiadne mastné oka tam nie sú! Veď majú vysoký obsah mäsa, tak mastné tam nemá byť ani z čoho!

alicia27

nie som sice Anka ale dufam, ze ti nebude vadit Sashass, ze sa zapojim do vasej konverzacie...tak v rychlosti som pochopila, ze hladas sunku bez mastnych ociek, je tak?...skusila si napriklad uz sunky od Krasna?..ich skoro ziadne nemaju mastne oka, lebo obsahuju velke % masa!...nam celej rodine vyhovuju, takze povacsine kupujem uz len tie...

Andrea02

Ja v Kauflande kupujem deťom i tieto pomazánky od Luntera: www.letakytentotyzden.sk
Namažem im nimi rožok alebo nejaký chlebík, obložím zeleninou a ešte sa mi nestalo, že by mi to doniesli späť :-)