Desiata

Príspevok v téme: Desiata
MarianMajo

Dobrý deň,
chcel by som poprosiť o rady rodičov, čo na desiatu,
nejaké nátierky (prípadne postup) alebo niečo iné..
Niečo čo je zdravé a zároveň to zasýti
Takmer každý deň dávam deťom do školy to isté, niekedy to samozrejme obstriedam ale už mi je blbé, že nosia stále chlieb, maslo a salám..

Ďakujem za rady

je to

Irenn, ked mas na to rozpocet, tak mozes kupovat rakuske sunky napr. fitnes alebo aj ine v bille, to sa urcite nepomylis, su velmi dobre.

je to

sunka je spracovana potravina, udenina, nie je to nic zdrave. radsej tvrdy syr, paprika, zeleny salat, redkovka.
ja kupujem len vynimocne ceskeho vyrobcu LE & CO alebo Berto alebo v masiarstve Orban, ked uz niekoho zaujimaju znacky. totalne sa vyhybam kostelecke uzeniny.

Irenn-a31

...Dobreuz dakujem velmi pekne za tip, vyskusam...

...Hnedovlaska8 a smiem vediet, ktora je tvoja oblubena znacka?..

Hnedovlaska8

AJ JA KUPUJEM LEN TAKE SUNKY KTORE NEOBSAHUJU MASTNE OKA. TIE SU NAJLEPSIE! VACSINOU V COOP JEDNOTE MAJU DOBRY VYBER. DA SA VYBRAT AKAKOLVEK ALE MAM OBLUBENU ZNACKU KTORU VACSINOU KUPUJEM.

Ananaska

Chlieb, alebo nejaké pečivo...
- Lučina a reďkovka
- bryndza a paradajky
- avokádo, paradajky a slnečnicové semienka
- tuniaková nátierka a paprika
- domáca paštéta a paradajky
- Lunter nátierka
- tuniak, vajíčko, paprika a parenica

- jogurt s granolou
- jogurt a banán
- jablková výživa s piškótami, banánom a jahodami

Irenn-a31

...Mne by ste mohli poradit nejaku chutnu sunku, ktora nebude obsahovat take tie "mastne oka"...Mojmu drahemu to velmi prekaza a pomaly ziadnu sunku ktoru som doposial kupila mi nechcel zjest...A to som si davala velky pozor, aby mastne neobsahovala ale aj tak...Uz som z toho zufala...Poradte...

Inga89

Presne ako pisete! Zdrava varianta peciva a ide sa :-) :-) K tomu chutnu suncicku, zeleninku, syrokrem a ranajky, desiaty a veceru su na svete :-)

krinka

oni sa majú až moc dobre pri mne len niekedy si to až tak nevážia. ale tak na to som si už zvykla:-) no práve na internete som už hľadala a všetky zaujímavé recepty som už poskúšala. čakala som, že mi nejakú novú stránku podhodíš alebo nejaké recepty mi napíšeš;-)