Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Swetlus

Ahojte, potrebovala by som poradiť... v poslednom čase som v jedení ako odtrhnutá z reťaze..dosť som pribrala...dnes som sa pozerala do zrkadla a nechápala som ako som mohla tak pribrať.. viem že najúčinnejšie bude cvičiť vo fitku a hlavne obmedziť niektoré jedlá...prijala by som pomocť od niekoho skúseného..vytvoriť nejaký jedálniček, čo jesť, čo nejesť... budem vďačná za všetky odpovede :/

Monika Lapovska

Ahoj Swetlus,

poradím ti normálne ako schudneš, avšak nepočúvaj tích, ktorí sa snažia predávať lieky na chudnutie.
Som trénerka niekoľko rokov a zaboberám sa najme na chudnutie a takzvaný jojo efekt.
Pomáhala som napísať tento článok na tému "ako rýchlo schudnúť"
picuscapital.sk

Nevnucujem ti ho, ale je veľmi kvalitný, ale obsiahlí. Trvá kým ho človek pochopí a prečíta. Daj si čas a fakt prečítaj ho. Máš tam reálne postupy ako schudneš rozmne bez chémie a nejakých neučinných doplnkoch.

Nevyhadzuj zbytočne peniaze. Idú siatky radšej kúp niečo frajerke, alebo súrodencom.

Maj sa ...

Lubos47

Ahojte mám 18 rokov a v 17 som vážil 95 kíl!!! Chcel som s tým niečo spraviť a vyskúšal som čokolvek. Keď som začal s cvicením po týždni som prestal. Potreboval som niečo čo ma nakopne a ukáže mi rýchlo výsledky aby som sa mohol motivovať váhou :) . Potom som vyskušal toto 2c0a67ihn3ephvcflzzchk2wc1.hop.clickbank.net a zofungovalo to takmer okamžite odporúčam !

Lubos47

Ahojte mám 18 rokov a v 17 som vážil 95 kíl!!! Chcel som s tým niečo spraviť a vyskúšal som čokolvek. Keď som začal s cvicením po týždni som prestal. Potreboval som niečo čo ma nakopne a ukáže mi rýchlo výsledky aby som sa mohol motivovať váhou :) . Potom som vyskušal toto 2c0a67ihn3ephvcflzzchk2wc1.hop.clickbank.net a zofungovalo to takmer okamžite odporúčam !

anasiksk

Zdravím .. nedávno som sa dostal k takzvanému červenému čaju .. viete mi o ňom niekto niečo náhodov povedať ? Mám ho zo stránky
-odkaz odstránený- ľudia o tom píšu že to fakt funguje .. oplatí sa mi to objednať ? Vraj pomáha na chudnutie dosť

Simas group

Chcete schudnúť, pribrať alebo si udržať svoju postavu? Neváhajte nás kontaktovať, píšte alebo volajte,ako vám je príjemnejšie.Sme tím mladých ľudí, ktorí chcú pomáhať ďalej na základe svojich skúseností a overených faktov zo školení. Pripravíme vám jedálniček na mieru, žiadne kruté diétne plány, ktoré pomôžu jednému, ale druhému už nie. Každého organizmus je v spaľovaní jedla individuálny. Taktiež vám zostavíme harmonogram cvičenia podľa vašich pracovných povinností. Tak sa pýtajte. Po papuli nedostane. Kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie. Konzultácie a rady sú úplne zdarma. Pripláca sa len za jedálničky. Tešíme sa na spoluprácu s vami. Vaša Sima\'s group. Email: antisimasgroup@gmail.com

domco11

Dobry den skusal som chudnut X krat az som natrafil na tuto stranku kde mi poradili ako rychlo schudnut a podarilo sa mi to.
onlinelekaren.sk

Lu_lajf

Ak potrebujete pomôcť s chudnutím a hľadáte osobného online trenéra a človeka, ktorý Vás podrží pri diéte a vždy poradí čo robiť, ozvite sa mi na e-mail, zostavíme stravovací plán presne pre Vás, garantované chudnutie 2 - 5 cm z pásu za 14 dní. Najlacnejší stravovací plán na trhu so zaručenými výsledkami a veľa spokojnými klientami. Stravovací plán nie je obmedzený časovým rozpätím ako pri ostatných stravovacích plánoch na trhu. Mesačné konzultácie a kontroly výsledkov sú v cene.
Stravovací plán 20 €
Stravovací plán + tréningový plán 30 €

MarcelStojka

Tak strava je základ bez toho sa moc ďaľeko nedostaneš s chudnutím. Najväčšia chyba je ale hneď skočiť na drastické diéty. Skús na začiatok obmedziť sladké a pridať na ovocí. Postupne vyraďovať nezdravé jedlá a nahrádzať ich zdravšími ekvivalentami. A akýkoľvek pohyb určite pomôže. Ale pozor, je to návykové :)