Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Swetlus

Ahojte, potrebovala by som poradiť... v poslednom čase som v jedení ako odtrhnutá z reťaze..dosť som pribrala...dnes som sa pozerala do zrkadla a nechápala som ako som mohla tak pribrať.. viem že najúčinnejšie bude cvičiť vo fitku a hlavne obmedziť niektoré jedlá...prijala by som pomocť od niekoho skúseného..vytvoriť nejaký jedálniček, čo jesť, čo nejesť... budem vďačná za všetky odpovede :/

zuzinata

No ono je problem zasadne v tom podla mna, ze vela ludi nepije cistu vodu, ale sladene napoje. A to je obrovska chyba. Tie totiz obsahuju strasne vela cukru.

Marika 77

Určite treba zmeniť stravovanie apiť veľa čistej vody, do toho nejaký pohyb napr. pol hodinka prechádzky príp. bicykel

darrianna

Skúšala som bicyklovať, neschudla som. Skúšala som rýchlu chôdzu, takisto tá váha išla strašne pomaly. Tak som sa dala na plávanie a už aj vidím výsledky.

majusaa

najlepsie su prechadzky:) ked som zistila, ze aj chodzou sa da chudnut, tak chodim pravidelne aj na viac ako hodinu.

Klarika5K

O plošine som počula aj ja samé chvály, zatiaľ som si ju nekúpila, ja ale pravidelne jem menšie porcie a každý deň sa snažím ísť na vzduch či už bicykel alebo prechádzka.

Gaspura

Môže to byť dedičné, môže to byť spôsobené zdravotnými problémami, ale stále sa dá niečo robiť, aby človek tomu úplne neprepadol.

We-bero9

Často je priberanie na váhe a tučnota dedičné. V tom prípade je ťažko niečo robiť. Iba diéta a pohyb aspoň na zabránenie priberania na váhe.

Jofin

Ja som svojej priateľké kúpil na chudnutie domov vibračnú plošinu z www.electronic-star.sk a podla nej je to mega dobré :) takže na chudnutie by som to každému odporučil