Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Swetlus

Ahojte, potrebovala by som poradiť... v poslednom čase som v jedení ako odtrhnutá z reťaze..dosť som pribrala...dnes som sa pozerala do zrkadla a nechápala som ako som mohla tak pribrať.. viem že najúčinnejšie bude cvičiť vo fitku a hlavne obmedziť niektoré jedlá...prijala by som pomocť od niekoho skúseného..vytvoriť nejaký jedálniček, čo jesť, čo nejesť... budem vďačná za všetky odpovede :/

pierceirm

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Tabletky na chudnutie - acaiberry900.lv ja berem uz Acai Berry viac ako mesiac…schudla som viac ako 10kg.

lena33

Neviem či to ešte niekomu teda pomôže, ale ja som chudla spolu s Jarkou. Už som viacero žien počula, že podľa nej chudli, avšak ešte keď pracovala pod Fitness by Jarka, ale momentálne, ak by ste ju hľadali tak ju nájdete na www.bodyclinic.sk. Musím povedať, že zdravé chudnutie a žiaden jojo efekt.

dvojitanika

Odpovedi tu je viac ako dost, mozem dat skusenost s dietou od Prodietix (ziadne hlupe tabletky a pod), nebudem pisat slohy, skuste si pozriet na rozynch forach, je tam uverejnenych xy premien.

Mozolka

hoj,
ja som mala podobný problém po 1. dieťati som nemohla schudnúť z 82 kg na svoju pôvodnú váhu, skúsila som rôzne jedálničky, tréningové plány či spaľovače. Po márnej snahe mi známa poradila stránku www.sibutramin.cz kde som si na jej odporúčania kúpila Yeduc +, bála som sa, že len ďaľšie marketingové ťahy, najprv som brala len tabletky a podarilo sa mi 3 až 4 kg týždenne. Neskôr keď sa mi podarilo režim doma nastaviť pripojila som aj kardio vo fitku a šlo to na 5 až 6 kilo týždenne. Teraz som absolútne bez tabletiek a svoju váhu si stále držím a necítim ani pocit hladu a nutkanie stále jesť ako tomu bolo pred tým. :) Skús to možno to pomôže aj tebe nastaviť svoj režim.

Janka2019

Ja keď pozerám reálne odkazy na kdejaké vymyslené a zahraničné stránky dvíha sa mi žalúdok, ja som chudla cvičením a jedálničkami a ako doplnok som si objednala zo stránky www.sibutramin.cz, pomohol mi výrazne obmedziť chuť do jedla. Do toho len správny pohyb a ide to :)

Janka2019

Ja keď pozerám reálne odkazy na kdejaké vymyslené a zahraničné stránky dvíha sa mi žalúdok, ja som chudla cvičením a jedálničkami a ako doplnok som si objednala zo stránky www.sibutramin.cz, pomohol mi výrazne obmedziť chuť do jedla. Do toho len správny pohyb a ide to :)

IzabelKKK

Monika Lapovska ja ti poviem preco si to tu dala, lebo si to kopirovala a spamujes tym fora. Zbytocnymi tabletkami. Ak chce niekto schutnut, musi znizit prijem sacharidov a nie kupovat si nezmyselne tabletky legbo to tu napises a skopirujes do 10 for.

Monika Lapovska

Ahoj Swetlus,

poradím ti normálne ako schudneš, avšak nepočúvaj tích, ktorí sa snažia predávať lieky na chudnutie.
Som trénerka niekoľko rokov a zaboberám sa najme na chudnutie a takzvaný jojo efekt.
Pomáhala som napísať tento článok na tému "ako rýchlo schudnúť"
picuscapital.sk

Nevnucujem ti ho, ale je veľmi kvalitný, ale obsiahlí. Trvá kým ho človek pochopí a prečíta. Daj si čas a fakt prečítaj ho. Máš tam reálne postupy ako schudneš rozmne bez chémie a nejakých neučinných doplnkoch.

Nevyhadzuj zbytočne peniaze. Idú siatky radšej kúp niečo frajerke, alebo súrodencom.

Maj sa ...