cviky na boky a zadok

pepika

Ludia surne potrebujem schudnut zo stehien, zadku, no aj brucho by sa zislo pomozte!Poslite mi bud odkaz na neaku stranku alebo co zabera,.... dik poslite to na mail pepika0411@post.sk

misicka

boode to seci len zo zadku chcete chudnut mne by trebalo z bruskaaaa a bokov robim brusaky menej papam a nejde to ako by som chcela mozno, ze to je este skoro a ono to pojde samo tak neviem poradte mi :(

kiri

...deda, si na nevhodnom fore pre teba, skus radsej: som protivna(y) potvora (hajzel) a rad(a) ponizujem ludi s problemami, aby som zakryl(a) vlastne komplexy...

janunocqa

mam strasny problem...mam zdedene no nie az tak hrozne ale silne stehna a ked chudnem tak hned z ruk alebo z bruch ale nikdy z nôch a uz ma to prestava bavit uz mi z toho asi sibe kazdemu sa pozeram na stehna ake ich ma chude no a pozriem na svoje a hned ma prejde chut na jedlo...;(moja teta bola v USA a dala si zrobit liposukciu ale ani to jej nepomohlo...dufam ze ked niekto zdedi take stehna nie je to jeho "osud" navzdy a ze sa da s tym nieco robit...prosim pomozte som uz vaaazne zufala.Da sa toupravit stravou albo cvikmi?

2007

surne potrebujem schudnut z bokov a zadku bud dietou alebo cvikmi prosim poradte pošlite mi rady na eimal x-men122@pobox.sk

axa

uprav si najprv stravu-skus cardio minimalne 30min,polovicne drepy na spevnenie zadku este je dobre vystupi na lavicku.
Odporucam stranku www.fitexpres.sk