cviky na boky a zadok

mirussska

prosím niekoho o radu alebo cviky aby som schudla na nohách, bokoch a lýtkach...podobný problém ako ostatné...však? prosím, budem vdačná:o)

mirussska

Mám podobný problém ako ostatný čo píšu...tučné stehná, aj lýtka a k tomu neprimeraný štíhly pás...prosím vás o radu alebo nejaké cviky ktoré by mi pomohli:o)

alexina

AHOJKY...TAK URCITE TI POMOZE KUP SI VIDEO KAZETU OD CINDY CRAWFORD FORMUJ SVOJE TELO 1-2KU URCITE VAM POMOZE JA TO MAM PREVERENE A NENI NIC NAMAHAVE...DO 2OCH MESIACOV MATE BOKY KRASNE A AJ STEHNA...

ivetka1919

som nízka a pás mám 60 ale boky a zadok mám106cm môze mi niekto poradit ako z toho schudnut, dieta, cvicenie, vyzera to naozaj hrozne, pjosim o radu, moze mi niekto poslat na Mia139@azet.sk pjosííím

upirka

prosim vas pomozte mi a poradte mi nejake cviky aby som schudla co najrychlejsie z bokov a zadku.pripadne aj stehien.

bodybuilder

Prosím, aby ma už nikto nekontaktoval na doleuvedený mail diego69@azet.sk. Všetky správy poslané na ten mail považujte dopredu za nezodpovedané! Pekný zvyšok dňa prajem!

xtina

Prosim poradte mi nikdy som nemala ako teraz take boky a brusko a neviem co z tym mam 18 rokov a neviem co z tym .. strasne sa neviem ovladnut co sa tyka jedla a najhorsie je natom ze nemam rada maso ale tie najhorsie jedla ako su chipsy a ... milujem ...mozno by mi pomohli nejake cviky prosim poradte mi a dajte mi typy na boky brusko nohy vopred vam dakujem

gulocka

caute...kazdy pise o tom ako schudnuz t bokov, zadku a stehien...ja by som prosila o radu ako trosku pribrat do bokov aby boli sirsie a oblejsie...je vobec nieco ucinne?!