cviky na boky a zadok

sisina

Ahoj Kitti, cvicis podla tych CD z Emmy?Ako sa citis?Ja ich mam tiez 2 z majovej aj junovej a chystam sa kupit aj z julovej. Zatial som to necvicila:(((iba popozerala. Som trosku leniva a trosku sa aj bojim, lebo mam problemy s chrbticou, aby sa to este nezhorsilo.

maruska84

passion6: a kde sa to da zohnat (cviky kalanetiky) na cd? dik, som v tomto uplny zaciatocnik, cvicim len na orbitreku (aj to len obcas)

[zruseny12]

tina,na stranke www.novycasprezeny.sk do vyhldavaca si daj CVIKY NA STEHNA,tam sa ti objavia clanky a jeden z nich ma aj cviky na stehna a rady ako cvicit...

kitti

Teraz som si kupila EMMU a tam je CD s PILATES. Je to super CD na posilnovanie celeho tela a hlavne brucha,zadku,noh.
Neviem ci este zohnate junovu,lebo tam mali prve CD,ale aj v terajsom julovom je.
Ja som si to zacala cvicit,zo zaciatku to bolo tazke,ale velmi sa mi zapacili tie cviky,drzanie tela mam uz celkom iny a to cvicim este ani nie dva tyzdne.
Skuste,podla mna je to super.

stanka072

Ahojte vie niekto poradiť ako schudnúť a máť peknú postavu. Mám 167 cm a 69 kg, cvičím a snažím sa zdravo stravovovať ale akosi mi to nejde : ( Ďakujem za radu

nilkaaa

Caute,
mna by zaujimalo, ci cvicenim konkretne na partie bokov a zadku z nich schudnem, alebo sa mi spevnia tak ze ich budem mat naopak mohutnejsie?:-o...alebo sa mi proste vyrysuju, ale budu chudsie???
Ide o to, ze by som ich chcela vyrysovat, resp.z nich este cosi zhodit...Mam 173cm a 61 kil...tri mesiace drzim dietu...nic ukrutne, obmedzila som stravu a jem zdravsie...takisto cvicim...ak nie kazdy den, tak kazdy druhy...+ minimalne hodinka tanca doma a striedavo cviky (drepy, vselijake natahovacky noh, cinky...atd) a schudla som 8-9 kil...kedze to robim priebezne s cvicenim, a aj si to chudnutie vymakam :-p, tak neviem ako to presne ucinkuje...V boku som stihla, vlastne som nikdy nebola silna ani s tymi +kilami, kedze som dost vysoka, ale na bokoch by som chcela fakt popracovat, teraz som v drieku este chudsia, brucho nemam ziadne, a tie boky by som chcela este zkorigovat, a dat z nich cosi dole...takze vie mi niekto povedat ze ak budem pokracovat vo cviceni ci z nich ubudne, alebo naopak ich vymakam???:-O...Nechcem nohy alá Jennifer Lopez :-/...Please, odpiste niekto ak viete, ja v tom nemam velky prehlad, a vazne mi na tom zalezi...Diky moc.

Martin_242

Som len športovec :)
Naozaj Tvoj problém bude riešiteľný len zmenou životosprávy určenej na zníženie telesného tuku a dostatkom aeróbnych aktivít, veď vyskúšaj a uvidíš.