cviky na boky a zadok

ataeb

z bokov- lahnes si na bok a hornu nohu dvihas hore ale nikdy ju nepoloz na tu spodnu.cca 50krat v troch seriach..cim viac das spodnu nohu dozadu tym je to tazsie. cvic to tyzden a uvids neuveritelny vysledok. daj vediet;)

kaktus

ahojte ja by som potrebovala radu ako sa da zhodit par kil.Nemam to take jednoduche,som pracovne vytazena,a toho volneho casu nemam moc.tak vas prosim oradu ako to nejako zvladnut!!!

tučnota

halo nevei niekto ako by som mohla schudnuť z bokov??hm.......ak by ste niekto vedeli tak mi dajte vedieť ale neaky cvik prosim

zusika

ahojte mohli by ste mi prosim poradit ako mam schudnut na bokoch a stehnach?????ale prosim konkretne cviky. dakujem za odpoved ... PORADTE MI PROSIIIM

petka2002

mam hrozne tucne stehna!!! sice mam stihlu postavu 168cm 49 kg...ale moje stehna su vyrazne tucne oproti uzkemu pasu..prosim poradte ako schudnut:)

bodybuilder

Viete čo, aby ste nepovedali, ze vam nikto nechce pomoct, tak mi napiste na diego69@azet.sk; ja vam uz nejak poradim. Zostavim vam jedalnicek aj treningovy plan, ale musite mi slubit, ze sa budete snazit, inak mi nestoji za to stracat cas. Takze ak vam uz niekto pomoze, nevykaslite sa na to, vysledky sa neprejavia za tyzden, ani za mesiac (trlilinku ano, zalezi od vasho pristupu), ale je to zalezitost dlhodobejsia a zdravie a fitness by mal byt vasim zivotnym stylom a sposobom prezivania ako je to aj mojim. Pekny zvysok dna prajem!