cviky na boky a zadok

Mirka M

..Ahojte potrebovala by som poradit...nemam problem s nadvahou alebo co...len potrebujem nejake cviky...brucho je OK len boky ma hnevajuuu a to straasne..da SA TO VOBEC NEJAKO...??boky prec..?...pls HELP ME....za rady vopred vdaka...:)

Matuliq

nechapem naco kazdy pise to iste...90% prispevkov je to iste: ako mam schudnut z toho a toho...ved si precitajte od zaciatku rady a nie vkuse piste to iste...:P a pravda je aj to ze staci dat do googlu a vyhodi vam to milion moznosti ako sa da schudnut...ale treba aj preto nieco robit nielen sa lutovat ;) nieco pripajam aj ja a hor sa cvicit :)
zdravie.pluska.sk

..Natinkáá..

aojte...chcela by som strašne schudnúť a mať perfektnú postavu...neviem...myslela som si že nejesť bude riešenie a samozrejme cvičiť...zisťujem že ked cez deň nejem ani mi to nechýba...treba jesť pravidelne??...pretože ked sa najem mám depky kolko som zase pribrala...pls poradte mi niekto čo mám cez deň jedávať...najlepšie ten martin_242..prosím porad ako na to...

ako schudnut

Ako Schudnúť?

1.jesť 6 krát denne malé dávky a veľa piť ale iba vodu a čaj

2.každý deň 1 hodinu cvičiť
3.sladké len v malom množstve a do 12 hod.

4.večera úplne ľahká lebo večer náš žalúdok nestihne spracovať jedlo a všetko ide do tukov

5.nejesť po 18 a hneď po večeri si umyť zuby aby sme nemali chuť na sladké   a nepotrebujete žiadne diety len pohyb a zdravšie stravovanie

Lus1necka

Ahojte chcela by som poradit ako mam schudnut do 3tyzdnov alebo aspon si trosku vylepsit postavu.nechcem nejaku velku dietu aby sa mi nevratili kila dvojnasobne...potrebujem nejake cviky alebo aky mam mat pohyb alebo co mam robit??dakujem za radu..