cviky na boky a zadok

Martin_242

evcca: Prirodzene, že si pri tej váhe chudá, tuku sa nezbavíš inak ako znižovaním energetického príjmu.
Pri Tvojej váhe by to snáď už viedlo k anorexii, naozaj si treba uvedomiť, že telesný tuk nieje niečo zlé, ale niečo nevyhnutné a zdravé.
Priemerná žena by mala mať 25% tuku z celkovej telesnej váhy a toľko určite dovolím si tvrdiť nemáš.

evcca

martin 242, mam racionalnu stravu, tak ako vyformujem boky a zadok, chcela by som z tychto partii schudnut, vaha 51kg, vyska 164cm. som chuda, len tie boky,...
porad, ked sa tak vyznas.

Martin_242

Žiadne cviky na boky, zadok či brucho neodstránia tukové vankúše, cvikmi spevňujeme svalstvo, teda aktívne tkanivo, nie neaktívne tkanivo - tuk, už to konečne pochopte...
Na redukciu tuku máme predsa vhodnú životosprávu.

passion6

najlepsi sposob ako sxudnete z bokov a zadku a zaroven budete vyzerat o polku tensia je cvik z kalanetiky na boky a zadok. mam to overene

4ever

ja mam 53 kil...schudla som z 58 ale teda neviem co ....stravujem sa zdravo atd a jem celkom ale to ze som schudla vidno max na vahe..stale mam speky na bruchu a tuk...na nohach a zadku..a to nie su ziadne anorekticke maniere:) naozaj..takze vaha obcas dost klame

mercia

hm.. ja mam zase az priliz objemny zadok ... ale to su svaly... neviem co s nim :-( ako schudnut zo svalov . ... . Napady kocky?? Budem vdacna :-)