Prvé gynekologické vyšetrenie

Miska25423

ahojte prosim vas mohol by mi niekto poradit ze co mam urobit ak som zistila ze som tehotna a nasi este envedia o tom ze som mal apohlavny styk a ani im to enchcem poevdat... co mam rpe to urobit aby som sa nestala matkou???

dada111112

Ak mas tak dlho kramy, tak ti da najprv injekciu a ak nezabreie ani ta pojdes do nemocnice na kyretaz. je to jednoduchy zakrok , kde ta vycistia, a nemusis lezat ani v nemocnici.

.....

Ja by som ti odporúčala, aby si tam išla...mne dal injekciu. Samozrejme, že ťa aj vyšetrí, aby vylúčil niečo iné. Určite maš len nejaký zápal. Na zlú skúsenosť zabudni, overíš si lekára pri druhej. Ak sa ti nebude aj napriek tomu pozdávať, tak si nájdi iného. Porovnáš, uvážiš.....

agility000

ahoje......mám 15 rokov a uz 2 tyzdne mi neprestala menstruacia ....... to asi nie je normálne vsak ?? co moze v takom pripade gynekolog urobyt ?? uz som raz bola,ale nemám dobré spomienky :(

KajRoc

Mám dcéru ktorá má 10 rokov.Má trochu problémy .Navštívil už niekto z vás detskeho gynekologa? Ako prebieha vyšetrenie? Za odpoveď vopred ďakujem