Prvé gynekologické vyšetrenie

renyyy

vyhresit by ta nemal, to nie je ich praca. No raz za rok by si mala chodit na preventivk a ak mas problem, tak hned.

letka91

Chcela by som sa vas spytat ze ako casto chodite na gynekologiu..ja som tam nebola uz rok a pol.a bojim sa ze ma vyhresi..ale este mam len 17...papa

karioll

mirr
asi je uz neskoro na odpoved,ale je to vec,ktora sa standardne riesi na plastickej chirurgii,pokial to nie je chorobna vec ale iba kozmeticka,musis si to zaplatit

lucia4444

Ahojte, je tu niekto z MI, kto chodi ku gynekologicke Silvii Zambovej? Nemate nahodou cislo do ordinacie?
Dakujem

lilirr

mam jeden moc velky problem mam 15 a je to pre mna zle a hanbim sa za to .
tam dole mam pysky a este aj take velka ta pokozka tam visie pod pyskamy a bojim sa ze co my na to povie lekar co sa spyta ze odcoho to mam .. keby som malla viAC ak okej ale ten vek . :( ..prosim poratte my snicim iniim nem am problem len stimto ?
ked sa da tak my napiste e mail prosim poratte mi 27.8.idem k lekarovi do vtedy hocokto nech my pozoze budem za to vdacna :) emeil l_lil_l@azet.sk ... piste

alzbee

Cynthíík: ty si ten problem za 3 tyzdne este nevyriesila?? uz si to daaaaavno mohla mat z krku, keby si sa tak nebala...kazde jedno dievca raz pojde na prvu prehliadku. tak isto aj tvoja mamina bola kedysi na prvom gynekologickom vysetreni, cize by ta urcite pochopila, kebyze sa jej zdoveris, co ta trapi...nehnevaj sa, ale stoji ti toto vsetko za tie nervy? nie je lepsie prekonat ten ostych a ist na gyndu, nez zit v neistote, ze co za gulicku ti to tam rastie? vysetrenie cez konecnik je uplne nebolestive a ver tomu, ze sa nemas zaco hanbit, lebo gynekolog to robi denne. A ze budu na teba cumiet tetky v cakarni?! To uz naco take sprostosti riesis? ved prides do cakarne, povies dobry den a ked budes odchadzat, tak staci povedat dovidenia. Kazda zena tam sedi z nejakeho dovodu, cize ver tomu, ze ten tvoj by ich nemal preco specialne zaujimat. pekne tam v pondelok chod...nepotrebujes ziaden papierik od obvodnej.

Cynthíík

kriste pane ja už fakt newiem čo mám robiť:( Vid moj problém nižšie, je to velmi anliehave lebo za apr dni odchadzam nadlho ale ja sa tak neskutočne hanbím gynekologa. Všetkého, ako tam prídem a všetky tetky budu na mňa čumieť,a hlavne musí ma vyšetrovať cez konečník ked som panna ale moj problém je uplne iný a nesuvusi s pošvou?Neviete nahodou čo by to mohlo byť a ako bude postupovať? Cez konečník mi to príde strašne trápne omg..

jajka001_

bibuska kvoli tomu ze si mala sex nemusis ist ku gynekolovi. ale na preventivku by si mala ist, kolko mas rokov? vysetrenie je sice trochu trapne a trochu neprijemne ale je to pre zdravie a netrva to dlho

Bibuska

Ahojte baby poradite mi?
Mala som nechraneny sex s chalananom, nie som tehotna a ani mi nic nieje!!!!Ja sa bojim ist ku gynekologovi!!!!!Teda ani nepojdem!!!Vadi to ,ze za nim nezbehnem ci ani nie ked som si ista ze mi nic nieje!!!!Bol to len jeden chalan s ktorym som to mala a aj aj som bola jeho prva!!!!!!!!!!!