Prvé gynekologické vyšetrenie

zuzula11

Miska, ak si mala sex so vsetkym, co k tomu patri, tak pravdepodobne panna uz nie si... Viem, cakala si krvacanie a bolesti - ja som nemala ani jedno. A ano, gynekologicka ti povie pravdu ...

Miska000

Mam jeden problem.Ani sama neviem ci este som panna alebo nie.Mala som uz sex,ale neni som si ista ci sa mi pretrhla blana alebo nie.Pretoze to bol este cez menstruaciu,sice uz na konci ale este bola.Zistim to nejako aj bez prehliadky u gynekologa? a pri prvej navsteve sa ma nato bude pytat alebo to zisti sam ?Dakujem.

alzbee

Blair: No ja by som to nechala na nom, aby to skonstatoval, ze ci mas alebo nemas blanu...lebo az ju v skutocnosti mas a on ti tam da ten pristroj, tak mozes zazit neprijemnu bolest..povedz mu normalne, ze pohlavny styk si este nemala, ale myslis si, ze blanu uz nemas...a uvidis, ako bude postupovat.

Blair

Dobrý deň, je to divné viem, ale mám dotaz. Mala by som ísť na prvú gynekologickú prehliadku ale strašne sa bojím tak to stále odkladám ale mám problém s výtokom, a keď sa ma spýta, či som panna neviem, čo mám povedať. Pohlavný styk som ešte nemala, ale panna už nie som aspoň myslím že nie. Tak mu mám povedať, že nie som panna? Blair. Vopred ďakujem za odpoveď :)

kikča

Caute baby, mám taký problém. Mala som už pohlavný styk vela krat. Teraz som bola na prvom gynekologickom vyšetrení a doktor sa nemohol do mna dostať s tým nástrojom. Ale prstami ano povedal, že všetko je v poriadku, že je to iba moj psychogenny problém. Kvôli tomu ma ani nevyšetril čo mám robiť. Nechápem to hm?.......poradte mi dakujem...

danuska123

Cynthíík ked mas 16 nemusi uz vediet mama a mozes ist aj sama. na gynekologiu nepotrebujes ten listok od obvodnej. gynekolog ti vystavi kartu lenze za nu sa plati teda ja osm platila asi 300-400 korun uz si nepamatam velmi.cize peniazky ti treba a podla mna by bolo teda rozumnejsie to povedat aj mamine ved to, co odznie v ordinacii bude medzi tebou a lekarom.lekara drzi lekarske tajomstvo ak nedas cislo na maminu :)

Cynthíík

Prosím pomoc,Mám 16 ešte som nebola u gynekologa ale mám velký porblém.Už rok mám v jednom pysku hrčku, k´torá sa zväčšuje. Je už taká ve%lká, že v plavkách vidno že jeden pysk je väčší ako druhý. Za mesiac odchádzam do zahraničia na dlhšiu dobu a preto potebujem vybaviť tuto zaležitosť dovtedy. Ako tam ísť prvý raz? Potrebujem ten taký listok od obvodnej alebo tam iba zavolam a spýtam sa že či sa tam možem prihlasiť? A ešte , nech mi už povie čokolvek je možné aby to nepovedal rodičom? naozaj nechcem aby mama vedela, že idem ku gynekologovi. Strašne sa bojím ale vyzerá to takže asi nebudem mať inú možnosť:(