Prvé gynekologické vyšetrenie

geekygirl7

Len kvoli prsiam antikoncepciu v 15?
No neviem, normalny gynekolog by ti ju nemal predpisat. A upravenie cyklu? V skutocnosti HAK cyklus neupravuje, krvacanie pocas HAK je len tzv. krvacanie z vysadenia - teda 21 dni beries tabletky, davas hormony do organizmu, potom mas prestavku - v organizme nastane pokles hormonov to vyvola krvacanie. Vacsinou je to tak, ze ked vysadis antikoncepciu predchadzajuce problemy sa vratia.

maruska123

hormony ti nic nespusti

sak mozno jej prsia narastli, ale len zo zadrzanej vody, ktora sa odplavi po vysadeni, mozno to bola nahoda a zacali by jej rast aj bez hak

neviem kam sa nahlis, v 15 chces mat velke kozy? naco? mozno ich nikdy velke mat nebudes, aj ked ludia v tvojej rodine maju, nikde nie je napisane, ze aj ty ich musis mat take..a aj an to mas este cas...keby mas 20 a mas takyto problem, tak dajme tomu, ale v 15 to riesit je este velmi skoro, pretoze budes este min 5 rokov vo vyvine

Zuzanine

Ked už teda henten problém sa dá len oddialiť,tak dobre teda.
vrátim sa k tým prsiam,všetci v mojej rodine majú 2,3, dokonca moja sesternica a jej mama má 4ky.
Mojej sesternici neskutočne v 15-tich narastli ked začala užívať HAK.
Tak v čom je teraz pravda?
Chcela by som len proste nech mi nejak spustí hormóny,alebo čo,však už budem mať 15 tak aspon niečo by som tam mohla mať.

maruska123

a v podtate antika neriesi ani problem s nepravidelnym cyklom..ano, pokial ju uzivas, tak mas menzes pravidelny ako hodinky ale ked ju vysadis, tak o budes mat tak ako predtym, zas nepravidelne

hak tento problem nelieci, len oddaluje v podstate

maruska123

zuzanine to je jasne, kazdy si to predstavuje inak, ale podla mna mas na hormony este cas..uprimne..niektore baby maju aj do 18-19 nepravidelny cyklus, nie je to nic neobvykle..pchat sa hormonmi nie je riesenie a ako som pisala, prsia ti nenarastu

Zuzanine

Ďakujem.Do týždna od mojich narodenín tam teda pôjdem.Pretože som nevedela či predpíše HAK aj tak "čerstvo" 15ročnej.
S tými prsiami som to myslela tak,že každý gynekolog predpisuje HAK podla toho aké sú "problémy" nie? A či je nejaká aj na toto+ upravenie cyklusu.

maruska123

zuzanine nie som si ista, ci ti gynekolog predpise antikoncepciu len z tohto dovodu, nakolko v tvojom veku je nepravidelny cyklus uplne normalny a telo by si to malo samo ustalit...v 15 rokoch brat antiku nie je velmi mudre, nakolko si este vo vyvine, a ak nechces mat raz problem s otehotnenima celkovo hormonalne problemy, tak ju neber, nemas na to vek..dalsia vec: z antiky ti prsia nenarastu, len sa naleju vodou, ked ju vysadis, prsia vyfucia na povodnu velkost..

Izabelka_MT

zuzaine..tak ked tam chceš ísť sama tak chod v 15stke ..radšej deň po narodkách ..no to je na každej žene individuálne ..uvidíš sama či sa ti zväčšia prsia ..