Opakovana vaginalna mykoza

Príspevok v téme: Opakovana vaginalna mykoza
viki003

Chcela by som vediet vas nazor na opakovanu mykozu. Je podla vas normalne, ak zena nou trpi opakovane (da sa povedat ze kazde dva tyzdne) dlhsiu dobu a gynekolog stale predpisuje len lieky kazdeho druhu (macmiror,gynopevaril,canesten,candibene,lomexin,...) ? Nemal by byt pri takomto probleme uz iny postup? Mam na mysli nejaku dlhodobejsiu liecbu alebo cosi ine. Pretoze sa mi nezda primerane davat lieky neustale aj ked vie, ze i tie silnejsie nezaberaju. Ved z tolkych antibiotik,tabletiek uz musi byt zena zvnutra \\\" vyzrata\\\" ( pardon za vyraz). A zmenu lekara si nemoze vybrat nakolko takmer nikde nechcu brat novych pacientov.
Dakujem za kazdy nazor.

prana321

Pozdravujem Vás . A čo tak si pomôcť sama . Spraviť si týždňový detox . Prvý deň za zbaviť obsahu hrubého čreva a potom o vode pokračovať a sledovať výsledky . Mám skúsenosti od klientov že to pomohlo. viac: www.detoxikacnipobyt.cz

janusa1982

ahojte baby chcem sa opytat ci ste nahodou neuzivali na mykozy kvapky mms. Totiz ide o to ze od mladosti trpim na candidu a uz mi to ide poriadne na nervy. Gynekologicka mi da vzdy nejake maste tabletky na vkladanie na noc obmedzujem jedalnicek a aj tak ju stale mam. Preto uz chcem konecne vyskusat nieco ine ako lieky lebo ich poznam a mam vyskusane uz asi vsetky co existuju na trhu dakujem!

Tina46

Ja som mala dlhodobo velke problemy s mykozami, ked som sa ich zbavila chvilu bol pokoj a potom a par mesiacov to prislo opat. Dost mi to otravovalo zivot. Snazila som sa to riesit roznymi pripravkami, babskymi radami, kremami....ale nic nepomohlo. Potom mi znamy lekar odporucil wobenzym, velmi som neverila, ze by mi pomohol, ale nakoniec som bola prijemne prekvapena. Uzivala som ho dlhsie a teraz ma netrapia ziadne mykozy.

Brckava1234

Ahojte vsetci, aj ja by som sa chcela podelit s vami o svoje skusenosti a hlavne vam poradit ako sa tej hnusnej pliagy zbavit. Mam 23 rokov a mykoza ma trapila uz od 18 rokov. Nemam ju uz skoro 3 roky.

Neustale svrbenie, palenie, bolesť, tak som sa skriabala ze mi az opuchli vaginalne pysky, a som krvacala ...no zly sen. Vtedy vam poviem ze som sa nezmohla na nic chcelo sa mi umriet. Uzivala som mykomax ktory zabral len tak na tyzden, neustale sa mi mykoza opakovala, gynekolog mi predpisoval same somariny, zehlila som si spodne pradlo, nejedla sladke, proste vsetko co som sa na internete docitala som sa snazila pouzit... No vzdy sa mi to vratilo... Do mesiaca som mala mykozu aj 4 krat a vkuse. Priatelovi som sa hanbila povedat co mi je a on nemal ziadne priznaky tak som vzdy uzila tabletku, nespavala s nim a ked ma to prestalo svrbiet tak som s nim spala.

Jeden den som sa rozhodla ze s tym musim vybabrat!!! Ze musi byt nieco na uspesne vyliecenie! Kupila som si mycomax a canesten vaginalnu tabletku a candivac. Priatelovi som kupila trojbalenie mycomaxu a canesten krem.
Uzila som mycomax , na dalsi den som si zaviedla vaginal. tabletku a potom o dva dni som zacala s 30 dnovou kurou candivac. Priatel uzival kazdy den jednu, 3 dni tabletky mycomax. A potom si nasledujuci tyzden natieral penis canesten kremom. A potom o mesiac som mohla s priatelom pokojne spavat a po mykoze ANI CHYRU ANI SLICHU! Zabojovala som vsetkymi moznymi sposobmi a som stastna konecne!!

Vela som na nete citala o mykoze ze zije aj v tele a aj vo vagine tak som ju nadobro odstranila! Pokojne som si jedla sladke a mykoza stale nikde! Hlavne nepodcenujte vyliecit aj partnera! Lebo myslim si ze aj koli tomu sa mi to vracalo ze on mi to prenasal stale naspat! Aj ked nemal priznaky!

Vela stastia v boji proti mykoze! Da sa nad nou vyhrat len treba zabojovat vsetkym a naraz! Nech tu pliagu eliminujete a nech mate konecne pokoj!!!

Drzim palce!!!

akinom007

Tyffa/ to je v pohode tvoja otazka...ale ja nestriedǎm sexualnych partmerov vo svojom zivote som mala tolko muzov co je mozne zratat na jednej ruke...a to bol vzdy partner z ktorym sǒm niekolko rokov chodila...tak sorry...

Tyffa

Akinom007 a nebude to tým že príliš často striedať sexuálnych partnerov ako si sa stihla pochvaliť v jednej z tém v onej kategorií? Nebude to tým dievča? Skús pouvažovať a možno ani nemáš mykózu ale niečo iné...?

RNG

Pozri cez Google.sk pod mojim nickom a slovom candida.
Najdolezitejsie je mat v crevach dobru probioticku floru, ktoru tam treba nasadit a podporovat doplnanim si kazdodenne zmesi mikrovlaknin a nezivit candidu privela cukrami a vyrobkami z jemnych bielych muk, ako to robi dnes zialbohu vacsina ludi.