veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

domca

ja mam jedno prso mensie a dost vyrazne kazdy sa mi posmieva co mam stym robit vie mi niekto poradit prosim!!viem ze jedna strana ma byt kratsia ale mne to dost vyrazne vidiet

terulienka

no mam 15 rokov a mam mensie prsia ako moje spoluziacky co mam s nimi robit aby boli o kusok väčšie????prosim poradte mi

uprimny

Ahojte nemohol som si nevsimnut vase forum,kazda z vas tu pise take krasne basne na zaciatku prispevku,ze vy ste spokojne zo svojimi prsiami a ze vas velke nezaujmaju a nech sa netrapia ostatne,ale na konci prispevku uz tvrdite,ze zavidite zenam z velkymi prsiami.... Poviem vam jedno male prsia su pekne ale to su jednotky az dvojky.... Plne dvojky su krasa.... Nulky nie su prsia... Pozrite nechcem urazat,ale niektore prispevky sa pytali na moznost ako zvacsit prsia.Takze pre tie,ktore chcu vediet ako to zmenit ostatne to citat nemusite.Je na to prirodzena cesta tabletky ktore upravuju vas hormon podobny estrogennu,Zvacsia vase prsia o 1 cislo mozno az 2 ale vacsinou o 1 ako nahle vasa hladina rastoveho hormonu upravy vam vase prsia budu rast vysledky su konecne zhruba po mesiaci az dvoch uzivania.. Pozrite si na stranke multivitamins.sk to je vse..A uz sa netrapte...

adrianka

mam 16 a tiez na tom niesom najlepsie....
ale ako citam tieto prispevky mam pocit ze v tom niesom sama.... a vlaste je pravda ze z tmaveho piva narastu prsia ??? alebo z akych jedal mozu marast ??

:(

boze prosim vas nestazujte sa tu ze mate male prsia, budte radi ze ich nemate velke. ja mam kosiky tak C a aj viac a mozem vam povedat ze to neni nic moc. chcela by som tak max. B tak som sa pred casom rozhodla ze schudnem, aj ked nie som tucna ale takych 4 kilo alebo aj 6 by som mohla dat dole a tak sa mi pravdepodobne aj zmensia prsia a aj spevnia lebo aj cvicim, plavam, a tak. budte radi s tym co mate, male prsia su ovela lepsie ako velke. ani si neviete predstavit ake problemy velke prsia sposobuju. najma v lete ked si na seba nemozete dat vsetko ako baby s malymi prsiami a stale musite nosit podprsenku.

pp

aach zeny ja mam 15 rokov mam malinke kozy a moja mama tiez a je mi to absolutne jedno proste ked mi niaky debo cosi hovori ze kde mas kozy to berem uplne jednym uchom tam druhym von,proste mam krajsie nieco ine :) Niekedy ma to trosku mrzi aby som vyzerala lepsie ale chalani ma aj tak chucu takze... :D vazne baby prestante sa ponizovat !! Lebo male kozy nie su hanba,je to uz tak a plastika je na pc... !!

zizi

VSETKY PRSIA SU VELKE ...PANE BOZE BABY MALE PRSIA PEKNE PRSIA BUDETE TEHOTNE BUDETE KOJIT UVIDITE SKE BOMBY VAM NAPUCHNU NA HRUDI

katika88

Baby kaslite na lieky a plastiky a naucte sa mat sa radi a akceptovat to ake prsia mate, budte radi ze ste zdrave.Na velkosti poprsia predsa muzom nezalezi tak sa uz tolko netrapte aj tak su male prsia krajsie nez obrovske.Zbytocne sa stresujete :-)