veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

iridis

Mam 20 a prsia viac-menej ziadne, ale neriesim to nijako intenzivne... Asi pred dvoma rokmi som si nasla hrcku, nastastie to nic nebolo, ale fakt mi odlahlo... Aj teraz mam obcas komplexy, ale uz prsia neberiem ako kriterium krasy... skor sa o ne snazim starat, aby som bola OK!

kiwemai

ahoj:) ja mam 18 a prsia nikde...nulky...ved dokonca aj vrch plaviek som si musela kupit ako na 10-rocnu...des! asi pred dvoma rokmi som z toho mala este "pekne" komplexy, ale nestalo to zato...aj teraz mi obcas pride luto, preco ja...?? ked kazdy ma prsia...male 12-tky maju a ja nie...inak mam xudu postavu, no spapam co mi xuti...nedrzim diety...a kedze som uz dospela, tak ziadny zazrak necakam...a ziadny umely pripravok som neskusala a ani nemienim skusat, lebo mi to za to nestoji...aj ked tuzba aspon po tyx jednickax vo mne stale tlie...takze sa nad tym prosim netrap...inak uz asi nebude...mozno to babatko dava nejaku nadej...aspon moje 2 tety mi to tvrdia, ze ked budem mat deti, tak mi narastu...ony tiez takmer ziadne nemali...ale mali aspon nejake, ale ja nemam ziadne...ani podprsenku na mna nevymysleli - nosim len smiesne lambadky za 100sk a len s tymi sa citim dobre...nemaju vypxavky a to je v pohode...lebo raz som vyskusala poriadne vystuzenu a pripadala som si pekne hlupo, lebo to som nebola ja...aj teraz sa neraz hanbim za svoju prapodivnu postavu, aj ked mam oporu- cloveka, ktory ma lubi a hovori, ze sa mu pacia take ake su...ale aj tak...zensky rozum zavidi ostatnym velke...ale zase...moja sestricka ma velke a xcela by mensie...tak mi prislo smiesno, ze by mi mohla z tyx svojix troxu dat:-))

lana

caute, tak vsetky pisete ake mate male prsia a zaroven ste chude, takze vas to az tak trapit nemusi-ste v rovnovahe, ja mam taky problem- male prsia (jednotky) ale za chudu sa rozhodne nemozem povazovat- mam velky zadok a stehna- takato postava vyzera skutocne skaredo.. inac funguje ten decolen???

timka

ahojte, tak ja mam taky isty problem 17 rokov a prsia-o nich sa neda hovorit oni niesu ani 1 ani sa ku tomu neblizi no :) ale tak snazila som sa daco koli tomu skusila som antikoncepciu-brala som ju 4 mesiace a absolutne nic, tak som myslela ze aspon ten decolen alebo podobne tabletky by mohli nieco spravit ale uz aj o tom pochybujem.ONo sa s tym da zit ale napr mne to strasne berie sebavedomie a neviem co stym .len tolko :)

heopta

Co je to ta antika?Po mamine mame aj so sestrou male prsia.Snazim sa ignorovat myslienky na to ,ze ich mam male,ale keby sa nasiel nejaky sposob ako zvacsit prsia,tak sa nebudem branit.Ved svet sa kvoli tomu nezruti.

tami

anjika> vylucila si vsetky mozne metody,ako mat vacsie prsia:-)) takze ja ti poradim jedno. Zmier sa snimi, si urcite krasna aj s nulkami.Ja mam tiez malinke,a nemenila by som ich.A ked budem starsia,aspon sa mi nebudu suchat o kolena a na autobus mozem behat bez toho,aby som ich musela drzat. :-)

nikúšik

Ja by som sa chcela opýtať na tabletky decolen, či počas ich užívania je dovolené fajčenie, a či vlastne tieto tabletky pomáhajú, ďakujem.

terezia1

Píšeš, že neješ mäso z presvedčenia. Tak ako preboha chceš nabrať tukové tkanivo, keď telu odoberáš prirodzené živočíšne bielkoviny? Videla si niekedy svalnatú rastlinu? Lebo ja nie! A o čom sú prsia? O svaloch. A tie nenadobudneš len tak z nejakej trávičky. Žiadne rastlinné tuky nenahradia mäso. S výrobkami z lekárne máš pravdu. Načo znásilňovať prírodu? Ešte jedna poznámka. Písala si, že nemáš deti. Škoda. Tiež som mala malé prsia, no mne to osobne nevadilo. Teraz po pôrode ich mám väčšie (C- čka) a nevyzerá to , že by sa im chcelo zmenšiť. Tak veľa šťastia.

lukrecia

caute!ja používam horm.antikoncepciu a pritom som rozmyslala že by som vyskušala aj tie fytoestrogény, o ktorych pišu v časopisoch. ale nemožu sa tie tabletky navzajom ovplyvniť a potom robiť bordel v mojom tele? Inac ja som čitala diskusiu na tej stránke, co tu niekto pripomenul, a jedna baba tam pisala ze vyskusala všelijake fyto-tabletky ale vysledkom bolo iba ze niekoľko kíl pribrala, jej prsia sa "naplnili vodou", zdali sa o niekoľko milimetrov väčšie, ale keď dokončila uživanie liekov, vratili sa do pôvodneho tvaru.Tak neviem....chcela by som väčšie prsia (hoci môj priateľ tiež vraví že ich mám krásne take ake su )ale nie za takuto cenu.