veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

bery

mám tiež male prsia, ale som s nimi zmierená, prípravkom ako decolen veľmi neverím... skôr by som vám všetkým povedala, aby ste si vážili svoje zdravie, pretože ak ho stratíte, potom vám bude jedno aké prsia máte...

luculaa

teda hej vravite take do ruky sak aspon keby take som mala sak to ani take nie je ci panecky prosim vas uz nam konecne odpovedzte ci ten debilny decolen funguje prooosim ...no a to mam 18 rokov tak a na silikony tak to budem este dlhooo zarabat tak vas fakt ze pekne prosim o opovedicku diiik

misha

taktiez mam rovnaky problem, otacam sa na vas s prosbou, ci tabletky typu decolen, erdic, prsia plus, ozaj zaberu a ak ano, tak ktore.
dik, pa

lucka

Ahojte, mám 31 rokov. Deď som sa vydávala mala som jednotky prsia. Boli malé, také šikovné, akurát do ruky - vravel manžel. Po dvoch deťoch, ktoré som odkojila jedno 10 mesiacov a druhé 1,5 roka sa mi prsia zväčšili na číslo 5. Teraz celkom ujdú ale tie problémy. 2 x týždenne cvičím aerobik a pri skákaní... však určite si to viete predstaviť, alebo utekajte s tým na autobus... radšej zmeškám. Milé dámy budte spokojné s tým čo máte, keď prídu deti potom uvidíte... Iba toľko.

zu

Ja mám 30 rokov a prsia mám také malé, že ak nemám podprsenku nič nie je vidieť. Pritom mám 55kg a výšku 160cm. Rieším to tak, že si kupujem vystužené podprsenky s vypchávkami, ale dajú sa kúpiť aj super podprsenky so silikónom. Aj keď ja nie som spokojná, som vidatá a manžel sa nesťažuje.

regina

Dievčatá, neplačte! Neverte tomu, že chlapom sa páčia veľké prsia. Nad veľkými sa pozastavia, ale najradšej sa vyhrajú s malými, takými akurát do ruky. Verte mi! Buďte rady, čo máte. Tak to má byť. Menšie prsia je lepšia varianta ako veľké.

ajinka

čaute, ja som počula že pomáha liek Decolen-prírodné lieky.Rozmýšlam o nich ale neviem či mi neuškodia...ak niečo o nich viete alebo máte s nimi skúsenosť..prosím napíšte.akujem
www.decolen.cz